Reklama

Akrobatyka, Zumba Kids i potańcówka? To wszystko znajdziesz w Fit by Ann

Opublikowano:
Autor:

Akrobatyka, Zumba Kids i potańcówka? To wszystko znajdziesz w Fit by Ann - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzeba przyznać, że Panie uczęszczające na zajęcia fitness w klubie Fit by Ann wiedzą jak spędzać ponure jesienne dni. Nie dają się ponieść leniwym wieczorom pod kocem, a stawiają na aktywność i dobre samopoczucie.

Trzeba przyznać, że Panie uczęszczające na zajęcia fitness w klubie Fit by Ann wiedzą jak spędzać ponure jesienne dni. Nie dają się ponieść leniwym wieczorom pod kocem, a stawiają na aktywność i dobre samopoczucie.

Październik w klubie Fit by Ann obfituje w zajęcia dla kobiet takie jak cardio, wzmacniające, modelujące sylwetkę, rozciągające. W grafiku znajdują się zajęcia dla Pań w każdym wieku, również dla seniorek, dla których są dedykowane zajęcia takie jak:

  • zdrowy kręgosłup,
  • stretching,
  • pilates,
  • mental body.

Od połowy września w Move Dance Studio ruszyły również takie zajęcia jak akrobatyka i Zumba Kids. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, a dzieci nabywają nowych umiejętności podczas świetnej zabawy. Ilość miejsc jest ograniczona więc nie warto zwlekać i zapisać dziecko na zajęcia. W ofercie znajdują się zajęcia taneczne w grupach: 3-4 latki, 5-6, 7-8, 9-11, 12-15 lat. Zajęcia dodatkowe to akrobatyka, Zumba Kids, zajęcia ogólnorozwojowe.

Skoro już o tańcu mowa dlaczego nie pomyśleć o sobie? Fit by Ann raz w miesiącu organizuje potańcówki tematyczne dla kobiet. W wybraną sobotę przez dwie godziny możemy zapomnieć się w tańcu, poznać nowe style taneczne i świetnie się bawić.

Najbliższa potańcówka odbędzie się 17 października.

Siedziba klubu znajduje się na pierwszym piętrze galerii Atrium Mosty w Płocku.

Zapraszamy serdecznie do zapisów pod nr telefonu 793 393 935.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE