Reklama

Akcja dla Wojtusia. Ludzi mało, ale...[FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Akcja dla Wojtusia. Ludzi mało, ale...[FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Cudna wiosenna pogoda wygoniła płocczan z domów, ale nie do galerii handlowych, tylko na grilla, do lasu, na piknik. Mimo kiepskiej frekwencji, organizatorzy akcji charytatywnej dla małego Wojtusia są zadowoleni z rezultatów swoich wysiłków.

Cudna wiosenna pogoda wygoniła płocczan z domów, ale nie do galerii handlowych, tylko na grilla, do lasu, na piknik. Mimo kiepskiej frekwencji, organizatorzy akcji charytatywnej dla małego Wojtusia są zadowoleni z rezultatów swoich wysiłków.

Losem trzyletniego Wojtusia Turkowskiego cierpiącego na złożoną wadę serca, które wymaga skomplikowanej i bardzo drogiej operacji (ok. 160 tys. zł), zainteresowali się płocczanie z  Jackiem Strzeszewskim na czele. To już kolejny maluch, dla którego zorganizowano akcję charytatywną. W Galerii Wisła od rana do wieczora trwała aukcja najróżniejszych przedmiotów ofiarowywanych przez hojnych płocczan, którą prowadzili m.in. prezydent Andrzej Nowakowski, a także  Jacek Mędrala -€“ aktor amator znany przede wszystkim jako Janek z „Wawa Non Stop”.

O rezultaty zapytaliśmy inicjatorów akcji. - Jesteśmy bardzo zadowoleni - chwali zmęczony, ale bardzo rad Jacek Strzeszewski. - Mimo że ruch w Galerii był niewielki, pewnie z powodu pięknej pogody, a także trwających Komunii św.,  udało nam się zebrać około 7 tys. zł.

Płocczanie licytowali głównie takie fanty jak piłki i koszulki z podpisami, albumy o Płocku, sesje zdjęciowe. Na zdjęciu trwa licytacja książki o naszym mieście - cena wywoławcza to 30 zł, album poszedł za 50 zł. - Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe planuje niebawem kolejną akcję, tym razem dla chorego Adasia, który również pilnie potrzebuje wsparcia płocczan  - zapowiada Jacek Strzeszewski.

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE