Reklama

Agnieszka Sawicka w "Porozmawiajmy o modzie"

Opublikowano:
Autor:

Agnieszka Sawicka w "Porozmawiajmy o modzie" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami kolejna odsłona "Porozmawiajmy o modzie" - spotkań, które w niezobowiązującej atmosferze skłaniają do rozmów na tematy, niekoniecznie zawsze skupione wyłącznie wokół mody. Tym razem płocczanki będą miały okazję zainspirować się podróżami.

Przed nami kolejna odsłona "Porozmawiajmy o modzie" - spotkań, które w niezobowiązującej atmosferze skłaniają do rozmów na tematy, niekoniecznie zawsze skupione wyłącznie wokół mody. Tym razem płocczanki będą miały okazję zainspirować się podróżami.

Sandra Panuś, jak sama opowiada, to przede wszystkim mama dwójki wspaniałych dzieci. Wraz z mężem tworzy całość opartą na indywidualnościach. Jest też pasjonatką mody i życia. Przypomnijmy, że pomysł spotkań o modzie zrodził się całkiem nieoczekiwanie trzy lata temu. 

[ZT]18002[/ZT]

- Na pomysł wpadłam pół roku przed pierwszym "Porozmawiajmy o modzie" - opowiada Sandra Panuś. - Jeździłam do Warszawy na podobne wydarzenia. Pomyślałam, że warto by było zrobić to u nas, ale tak, by były to spotkania oparte na otwartości, lekkiej atmosferze. 

Dzieło, jak wiemy, zostało zrealizowane, i to z dużym sukcesem. Niedawno też celebrowało swoje trzylecie. Podczas kolejnego spotkania też będą niespodzianki.

- Ja już jestem inna - mówi Sandra. - Dojrzałam, ewoluowałam i to, co robię, też musi się zmienić. I tak, moda w nowej odsłonie stanie się tylko punktem wyjścia, pretekstem. Tematy skupią się wokół celebracji życia, networkingu, będę w dalszym ciągu zapraszała ciekawych gości, ale już nie tylko skupionych wokół mody. I na nie serdecznie zapraszam!

A cóż będzie? Temat spotkania to "Zainspiruj się podróżami", a gościem specjalnym będzie Agnieszka Sawicka, właścicielka firmy Dwie Półkule, zajmująca się tworzeniem indywidualnych planów podróży oraz współprowadząca bloga o rodzinnym podróżowaniu Biało-Czarni wśród kolorów świata.

Jak mówi o niej Sandra, zafascynowana jest Ameryką Łacińską, tańcem i językiem hiszpańskim. Spełniła swoje największe marzenie i wraz z mężem i dwuletnim synkiem pięć miesięcy podróżowała po Ziemi Latynoskiej począwszy od zimnej Patagonii aż po słoneczne Karaiby. Podróże kocha miłością szaloną – zarówno te bliskie po Polsce, jak i egzotyczne. Uwielbia ludzi, śmiech i dobrą kawę. Wierzy, że ciężką pracą, determinacją i uczciwością można spełniać swoje marzenia. Prywatnie żona i mama dwóch kilkuletnich urwisów, których zaraża miłością do świata.

Spotkanie już w środę, 21 marca, o godzinie 18.00 w Kawiarni Charlie, ul. Tumska 5a/2. Cena: 20 zł (w tym kawa/herbata plus poczęstunek). Na wydarzenie obowiązują zapisy na stronie http://sandrapanus.pl/porozmawiajmy-o-modzie-zapisy/. Liczba miejsc ograniczona.

PortalPłock jest patronem medialnym wydarzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE