Reklama

Afrodyta do remontu. Ale jeszcze nie teraz

Opublikowano:
Autor:

Afrodyta do remontu. Ale jeszcze nie teraz - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ratuszu przyznają, że należy zająć się stanem fontanny na Starym Rynku. - Remont Afrodyty będzie kompleksowy, ponieważ przez ostatnie 18 lat była jedynie doraźnie naprawiana – mówi nam Hubert Woźniak z zespołu medialnego Urzędu Miasta Płocka.

W ratuszu przyznają, że należy zajać się stanem fontanny na Starym Rynku. - Remont Afrodyty będzie kompleksowy, ponieważ przez ostatnie 18 lat była jedynie doraźnie naprawiana – mówi nam Hubert Woźniak z zespołu medialnego Urzędu Miasta Płocka.

Afrodyta nie jest najmłodsza, pierwszy raz uruchomiono ją w 1998 roku. Fontanna wymaga remontu, to jest jasne dla urzędników. W czasach swojej świetności wygrywała płocczanom melodyjki. Wieczorami, głównie w czasie letnim, wciąż rozświetla nam fragment Starego Rynku. Dotychczas co jakiś czas przechodziła odnowę w zakresie elektryki, sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. 

W tym roku zaplanowano kompleksowy remont, ale dopiero po zakończnym sezonie festiwalowym, na jesieni. - Zmodyfikowana zostanie pod względem technicznym, ale także estetycznym - zostanie uszczelniona, kompleksowo wyczyszczona, będą uzupełnione ewentualne ubytki – zapowiada Hubert Woźniak z Ratusza. 

Czytaj też: 

Fot. Karolina Burzyńska/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE