Reklama

A jednak to nie koniec prac przy dworcu

Opublikowano:
Autor:

A jednak to nie koniec prac przy dworcu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czasowa organizacja wprowadzona w związku z trwającą budową nowego dworca na ul. Chopina ruchu miała zakończyć się w piątek, 25 lipca. Niestety, jako że nikt nie ma wpływu na warunki atmosferyczne, nie zdołano wykonać wszystkich prac.

Czasowa organizacja wprowadzona w związku z trwającą budową nowego dworca na ul. Chopina ruchu miała zakończyć się w piątek, 25 lipca. Niestety, jako że nikt nie ma wpływu na warunki atmosferyczne, nie zdołano wykonać wszystkich prac.

Tymczasowa organizacja ruchu w rejonie dworca autobusowo-kolejowego przy ul. Chopina, jak również na ul. Mickiewicza została wprowadzona z powodu konieczności wykonania przyłączy instalacji podziemnych. Zostanie ona utrzymana do najbliższego poniedziałku, 28 lipca.

Oznacza to, że przez kolejne trzy dni jezdnia północna ul. Chopina (bliżej dworca) nadal pozostanie całkowicie zamknięta dla ruchu na odcinku od ul. Dworcowej do ul. Mickiewicza. Ruch w obu kierunkach odbywać się będzie jezdnią północną (bliżej Tesco) z wykorzystaniem tymczasowych dojazdów z płyt drogowych. Zmiany w organizacji ruchu obejmą w dalszym ciągu również skrzyżowania z ul. Mickiewicza i ul. Dworcową.

Fot. UMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE