Reklama

600 metrów, 13 przeszkód. Orlen Arena czeka na śmiałków

Opublikowano:
Autor:

600 metrów, 13 przeszkód. Orlen Arena czeka na śmiałków  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy weekend w Orlen Arenie odbędzie się druga edycja Arena Challenge. Zawodnicy będą musieli pokonać halę naszpikowaną przeszkodami.

W najbliższy weekend w Orlen Arenie odbędzie się druga edycja Arena Challenge. Zawodnicy będą musieli pokonać halę naszpikowaną przeszkodami.

Podobne zawody odbyły się już przed rokiem. W sobotę 1 grudnia zawodnicy będą biegać po trybunach, pokonywać kolejne stopnie i mierzyć się się z kolejnymi przeszkodami. Organizatorzy zaplanowali 600-metrową trasę i 13 przeszkód. Pomyślano także o najmłodszych - młodzi płocczanie mogą wystartować w biegu krasnala. 

- Pod czujnym okiem sędziów zawodnicy zaliczą dziesięć przeszkód np. wymachy ketlem, skoki na boxy czy bieg po oponach. Dokładna trasa i przeszkody do pokonania zostaną podane przed zawodami. Trasa będzie tak ułożona, że kibice będą mogli bez problemów obserwować zmagania sportowców. - zapewniają organizatorzy. 

Zawodnicy będą startować w 30-sekundowych odstępach. Na tę chwilę zapisanych jest 87 uczestników. Nie tylko z Płocka, ale też Kutna, Sierpca, Żuromina, Gąbina, a nawet Torunia. Pięciu najszybszych panów i pań wystartuje w wielkim finale. Biuro zawodów będzie otwarte od 14:00. Pierwszy bieg startuje o 16:00.

Zapisywać można się tutaj. Opłata w dniu zawodów wynosi 50 złotych. W ramach opłaty startowej uczestnik otrzyma pakiet zawierający m.in.: numer startowy, chip do pomiaru czasu, wodę, napój izotoniczny, koszulkę techniczną, talon na posiłek, materiały sponsorów i partnerów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE