4 na 4. Komplet zwycięstw siatkarzy z Płocka [ZDJĘCIA]

Wiadomości W czwartej kolejce drugiej ligi mazowieckiej siatkarze KPS Płock pokonali we własnej hali KS Halinów Sekcja Siatkarska 3:0 (25:17, 25:16, 25:23).

W weekend siatkarzy KPS czekały aż dwa mecze. W sobotę płocczanie pokonali na wyjeździe Legię II Warszawa 3:0 (25:21, 25:12, 25:14). KPS dość długo "wchodził w mecz", w pierwszym secie walka była dość wyrównana, ale kolejne partie były już zdecydowanie dla gości.

W niedzielę rywalem KPS  w hali przy Kobylińskiego był KS Halinów. Pierwsze dwa sety przebiegały zdecydowanie pod dyktando gospodarzy, było do 17 i 16. W trzeciej partii na palcu gry zameldowało się m.in. kilku rezerwowych.

KPS wygrywał już 24:20, ale KS Halinów walczył o każdy punkt, zrobiło się tylko 24:23, ale ostatnia akcja padła łupem KPS i gospodarze wygrali 3:0 (25:17, 25:16, 25:23).

W kolejnych meczach KPS, mający na koncie komplet 12 punktów, zmierzy się na wyjeździe z Olimpem Błonie (20 listopada o godz. 20:00), w meczu na szczycie z niepokonanym do tej pory Wołominem w Płocku (27 listopada o godz. 15:00 w Płocku), a na zakończenie rundy jesiennej 11 grudnia w Płocku z Betą Błonie (godz. 15:00).