Reklama

23-letni Daniel walczy o tyłuł Mistera Polski

Opublikowano:
Autor:

23-letni Daniel walczy o tyłuł Mistera Polski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kto zostanie Misterem Polski 2019 i zdobędzie swoim uśmiechem jury? Dowiemy się już 6 listopada podczas uroczystej gali w Warszawie w Teatrze Capitol. O tytuł walczy 28 mężczyzn w wieku od 19 do 30 lat, w tym pochodzący z sąsiedniego powiatu, Daniel Borzewski.

Kto zostanie Misterem Polski 2019 i zdobędzie swoim uśmiechem jury? Dowiemy się już 6 listopada podczas uroczystej gali w Warszawie w Teatrze Capitol. O tytuł walczy 28 mężczyzn w wieku od 19 do 30 lat, w tym pochodzący z sąsiedniego powiatu, Daniel Borzewski.

Finalistów konkursu wyłoniono spośród 240 mężczyzn. W tym gronie znaleźli się m.in. siatkarz, prawnik, mechanik samochodowy, śpiewak operowy, model, student politechniki, budowlaniec, trener personalny, aktor, a także właściciel restauracji. Kilku z nich urodziło się bądź mieszka na terenie Mazowsza, w tym 23-letni Daniel Borzewski. Pochodzi z Radzikowa Nowego (znajdująca się w sąsiednim powiecie gmina Czerwińsk nad Wisłą), uczył się w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie może rozwijać swoją taneczną pasję w grupie Volt Agustina Egurroli. Dzięki temu mógł wziąć udział w wielu programach telewizyjnych, jak chociażby "The Voce of Poland", "Mam talent", "Dance Dance Dance", "Jaka to melodia?" czy też "Taniec z Gwiazdami", a także tańczyć na estradzie podczas festiwalu w Opolu, imprez sylwestrowych i w teledyskach.

W niedzielę w "Pytanie na śniadanie" ogłosili konkurs na mistera programu. Widzowie głosowali w mediach społecznościowych. Zwyciężył Daniel Borzewski, który zebrał 2,5 tys. polubień od widzów w mediach społecznościowych. Tu możecie zobaczyć fragment programu.

Gala finałowa wyborów Mistera Polski 2019 odbędzie się 6 listopada w Teatrze Capitol w Warszawie (ul. Marszałkowska 115).

Kadry z programu "Pytanie na śniadanie", TVP2

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE