Reklama

19-latek schował się pod podestem lokalu

Opublikowano:
Autor:

19-latek schował się pod podestem lokalu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Młody płocczanin wybił szybę w saloniku prasowym przy Kwiatka. By uchronić się przed czekającą nań karą, ukrył się pod drewnianym podestem jednego z lokali … Wszystko na nic - cwanego wandala uchwyciły kamery miejskiego monitoringu.

Młody płocczanin wybił szybę w saloniku prasowym przy Kwiatka. By uchronić się przed czekającą nań karą, ukrył się pod drewnianym podestem jednego z lokali … Wszystko na nic - cwanego wandala uchwyciły kamery miejskiego monitoringu.

O zdarzeniu poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. Ok. 23.25 jeden z mieszkańców zgłosił dyżurnemu, że przed chwilą ktoś wybił szybę w saloniku prasowym przy ul. Kwiatka. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów. Sprawy wprawdzie udało się uciec, ale dzięki informacjom z Miejskiego Centrum Monitoringu policjanci jak po sznurku doszli do kryjówki mężczyzny - 19-letni płocczanin schował się pod drewnianym podestem jednego z lokali na Starym Rynku. 19-latek trafił do aresztu, dziś zostanie przesłuchany. Za zniszczenie mienia grozi od 3 miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.

- W tej sprawie, na uwagę zasługuje fakt, że zatrzymanie sprawcy uszkodzenia było możliwe dzięki szybkiej informacji od mieszkańca - podkreśla Krzysztof Piasek. - Informacja ta pozwoliła na podjęcie na gorąco interwencji przez policję. Bardzo ważne również okazały się informacje z Centrum Monitoringu. Dzięki takiej współpracy możliwe było zatrzymanie sprawcy w tak krótkim czasie.

Fot. KMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE