Reklama

16-letni Michał dał czadu w Polsacie. Zmiótł konkurencję!

Opublikowano:
Autor:

16-letni Michał dał czadu w Polsacie. Zmiótł konkurencję!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 16-letni Michał Rzewuski wziął udział w dzisiejszym programie "The brain. Genialny umysł". Nastolatek w niesamowitym tempie układał przeróżne rodzaje kostek Rubika, czym wywołał zachwyt jurorów i publiczności.

16-letni Michał Rzewuski wziął udział w dzisiejszym programie "The brain. Genialny umysł". Nastolatek w niesamowitym tempie układał przeróżne rodzaje kostek Rubika, czym wywołał zachwyt jurorów i publiczności. 

Nastolatek to kilkukrotni mistrz Mazowsza w układaniu kostki Rubika. Nic więc dziwnego, że z takim talentem zgłosił się do programu Polsatu. W błyskawicznym tempie (mniej niż 90 sekund) ułożył kilka sztuk, a wyzwanie ukończył ze sporym zapasem czasu. 

Mateusz Gola, specjalista w dziedzinie psychologii i badań nad mózgiem zasiadający w jury, tłumaczył na czym polega niezwykły talent Michała.

- To niezwykłe połączenie płata czołowego mózgu i nerwu wzrokowego - mówił. 

Jurorzy nie mieli wątpliwości, że Michał powinien znaleźć się w gronie trójki finalistów. Został wybrany już jako pierwszy, przez Anitę Sokołowską. 

- Wszyscy byliście wspaniali, ale wybieram faceta, który robi show w mniej niż 86 sekund - mówiła aktorka. 

Zwycięzcę wybierała już widownia. Zgromadzeni w studio nie mieli wątpliwości - Michał otrzymał 66% głosów! Tym samym zgarnął pamiątkową statuetkę i czek na 30 tysięcy złotych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE