Reklama

1000 zł nagrody. Co ty wiesz o matematyce?

Opublikowano:
Autor:

1000 zł nagrody. Co ty wiesz o matematyce? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 20 grudnia trwają zgłoszenia do Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Continuum 2020”.

Do 20 grudnia trwają zgłoszenia do Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Continuum 2020”.

Konkurs ma na celu popularyzację wiedzy i umiejętności matematycznych oraz motywowanie uzdolnionej matematycznie młodzieży do zdobywania wiedzy, a nauczycieli do pracy z pasjonatami matematyki. Organizowany jest on wspólnie przez Politechnikę Warszawską Filię w Płocku (koordynator części dla szkół średnich) oraz płocki Zespół Szkół Centrum Edukacji im. I. Łukasiewicza (dla szkół podstawowych).

- Od niedawna, oprócz nagród rzeczowych i pieniężnych, laureaci uzyskują również przysłowiowe indeksy na wybrane kierunki studiów prowadzone przez Politechnikę Warszawską - informują organizatorzy.

W pierwszym etapie 10 stycznia uczestnicy będą się zmagać z pytaniami zamkniętymi, (test wielokrotnego wyboru), w drugiej części (28 lutego) dojdą zadania otwarte. W poprzedniej edycji za pierwsze miejsce w kategorii szkół średnich nagroda wynosiła 1000 zł.

Zainteresowani udziałem w piątej edycji rywalizacji muszą się pospieszyć, zapisy przyjmowane będą tylko do 20 grudnia. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia zapisów.

Szczegóły konkursu - www.continuum.pw.plock.pl

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE