Orlen chce iść do sądu z byłym zarządem Akcjonariusze Orlenu wyrazili zgodę na "dochodzenie przez ORLEN S.A. roszczeń o naprawienie szkód wyrządzonych przy sprawowaniu zarządu i upoważnia zarząd ORLEN S.A. do podnoszenia roszczeń przeciwko następującym byłym członkom zarządu ORLEN S.A". Nowy zarząd koncernu wskazuje, że chodzi m.in. o (...)