Reklama

Znani sportowcy prowadzą lekcje wf-u. Każdy może skorzystać

Opublikowano:
Autor:

Znani sportowcy prowadzą lekcje wf-u. Każdy może skorzystać  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Wychowanie fizyczne jest bardzo ważne w rozwoju młodzieży. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa wszystkie placówki oświatowe są zamknięte, a za nimi dostęp do sal gimnastycznych i bieżni, a prowadzenie lekcji wf-u zdalnie jest wyjątkowo trudne. Swoich sił w roli trenerów w czasach pandemii spróbują znani sportowcy.

Wychowanie fizyczne jest bardzo ważne w rozwoju młodzieży. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa wszystkie placówki oświatowe są zamknięte, a za nimi dostęp do sal gimnastycznych i bieżni, a prowadzenie lekcji wf-u zdalnie jest wyjątkowo trudne. Swoich sił w roli trenerów w czasach pandemii spróbują znani sportowcy. 

Każdy może skorzystać z lekcji prowadzonej przez znanych sportowców. Wystarczy komputer z dostępem do internetu i kamerka. Zajęcia odbywają się na żywo - dzieci widzą swoich nauczycieli, a sportowcy widzą swoich podopiecznych. 

- Prowadzący mogą dzięki temu korygować sposób wykonywania ćwiczeń przez uczestników, ale przede wszystkich motywować i chwalić ich za zaangażowanie. Wprawdzie lekcje domowego WF-u dedykowane są przede wszystkim dzieciom, to udział w nich może wziąć także młodzież i rodzice - zachęca ORLEN Wisła Płock, organizator zajęć. 

W rolę nauczycieli wcielają się nie tylko wicemistrzowie Polski, ale też przedstawiciele innych dyscyplin. We ubiegły wtorek wf prowadzili Przemysław Krajewski i Andrzej Wrona (siatkarz, VERVA Warszawa ORLEN Paliwa). 

W piątek 24 kwietnia o 12:00 kolejna lekcja - tym razem poprowadzą ją Mateusz Góralski  i Agnieszka Jałoszewska (MMKS Jutrzenka Płock). 

We wtorek 28 kwietnia o 12:00 zajęcia poprowadzą Konstantin Igropulo i Bartosz Kwolek (VERVA Warszawa ORLEN Paliwa).

Dane logowania:
• Poprzez aplikację ZOOM (link)
• Meeting ID: 725 725 1947 (opcjonalnie)
• Hasło: 1947

Jednorazowo w zajęciach może wziąć udział 1000 osób. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE