Reklama

Zdobywanie medali to pasja płocczanek

Opublikowano:
Autor:

Zdobywanie medali to pasja płocczanek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Po raz piąty z rzędu, a dziewiąty w ogóle zawodniczki z Gimnazjum nr 1 stanęły na podium Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach sztafetowych.

Po raz piąty z rzędu, a dziewiąty w ogóle zawodniczki z Gimnazjum nr 1 stanęły na podium Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach sztafetowych.

Sztafetowa część organizowanych po raz piętnasty MIMS w tym roku odbywała się w Podgórzu. Na początek rozegrane zostały sztafetowe biegi przełajowe. Płocczanki, które startowały w tej konkurencji po raz dwunasty, należą do najbardziej utytułowanych ekip na Mazowszu.

I tym razem dziewczyny, które na co dzień chodzą do sportowych klas I-4, II-3 i III-4 Gimnazjum nr 1, walczyły bardzo dzielnie na każdej z dziesięciu zmian sztafety. Kiedy ostatnia z zawodniczek dotarła do linii mety, cała ekipa cieszyć się mogła z trzeciego miejsca.


W płockiej sztafecie pobiegły: Julia Grzywińska, Sandra Majchrzak, Aleksandra Jabłońska, Aleksandra Kusa, Gabriela Kuczyńska, Justyna Sobczyńska, Katarzyna Kochanowska, Natalia Sobczak, Klaudia Ważyńska oraz Andżelika Mianecka. Opiekunami medalistek są Piotr Mieszkowski i Jarosław Dobrzeniak.

Fot. Piotr Mieszkowski

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE