Reklama

Zdetronizowany król chce wrócić na tron

Opublikowano:
Autor:

Zdetronizowany król chce wrócić na tron - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Filip Przymusiński sześciokrotnie triumfował w triathlonie o Puchar Prezydenta Płocka. Po rocznej nieobecności na naszej sobotniej imprezie zamierza wygrać po raz siódmy.

Filip Przymusiński sześciokrotnie triumfował w triathlonie o Puchar Prezydenta Płocka. Po rocznej nieobecności na naszej sobotniej imprezie zamierza wygrać po raz siódmy.

Jeden z najlepszych polskich triathlonistów ma w tym roku bardzo napięty kalendarz startów. Jego najważniejszym punktem jest IronMan – 25 września na Majorce. Nie mógł jednak odmówić sobie startu w imprezie, która kojarzy mu się z tak wieloma sukcesami. Zgłosił się więc do startu, natychmiast stając się jednym z faworytów imprezy.

Rok temu najlepszy w Płocku był Przemysław Szymanowski, który nie ukrywa chęci powtórzenia ubiegłorocznego osiągnięcia. Swoje „trzy grosze” do rywalizacji o miejsca na podium na pewno zechce wtrącić najlepszy z zawodników gospodarzy Łukasz Kalaszczyński. Zawodnik PTT Delta Płock od lat startuje w swojej „domowej” imprezie jako jeden z jej faworytów. Ale dopiero w ubiegłym roku zdołał po raz pierwszy stanąć na najniższym stopniu podium w kategorii open.

Tegoroczne zmagania ns Sobótce będą miały szczególny charakter, gdyż wiążą się z dwudziestoleciem Płockiego Towarzystwa Triathlonistów Delta.

Zapisy do głównego wyścigu (750 metrów pływania, 20 km na rowerze i 5 km biegu) zostały zamknięte już pięć tygodni przed planowanym terminem imprezy. W zawodach będą mogli wystartować jedynie ci zawodnicy, którzy wpłacili wpisowe na konto klubu przed 10 maja. Jeżeli ktoś zapisał się, ale nie uregulował opłat, nie będzie mógł stanąć na starcie głównego wyścigu.

W tym roku oprócz rywalizacji na głównym dystansie, w której weźmie udział 150 zawodniczek i zawodników, odbędą się również Mistrzostwa Polski Lekarzy w Triathlonie MTB oraz zawody dla amatorów. Tu limit również wynosi 150 osób.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE