Reklama

Z Płocka do Łodzi. Ostatnie okno transferowe Łukasza Masłowskiego w Wiśle

Opublikowano:
Autor:

Z Płocka do Łodzi. Ostatnie okno transferowe Łukasza Masłowskiego w Wiśle  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Klub potwierdził dziś medialne spekulacje dotyczące przyszłości Łukasza Masłowskiego. Dyrektor sportowy będzie wykonywał swoje obowiązki w Wiśle Płock do 31 marca, a od maja będzie pracował w Widzewie Łódź.

Klub potwierdził dziś medialne spekulacje dotyczące przyszłości Łukasza Masłowskiego. Dyrektor sportowy będzie wykonywał swoje obowiązki w Wiśle Płock do 31 marca, a od maja będzie pracował w Widzewie Łódź. 

Lawina spekulacji ruszyła 13 stycznia, kiedy to o transferze Łukasza Masłowskiego na Twitterze poinformował użytkownik Janekx89, znany z zakulisowej wiedzy. Zarówno klub i Masłowski niechętnie komentowali te doniesienia cały czas podkreślając, że dyrektor sportowy ma ważną umowę. Nieco ponad tydzień później plotki się jednak potwierdziły - Wisła Płock za pośrednictwem strony internetowej poinformowała o zakończeniu współpracy z Łukaszem Masłowskim z dniem 1 kwietnia. Widzew potwierdził, że swoją funkcję w łódzkim klubie obejmie 1 maja. 

[ZT]20874[/ZT]

Łukasz Masłowski na stanowisko dyrektora sportowego w Wiśle Płock został powołany 1 lipca 2016 roku, tuż po awansie piłkarzy do Ekstraklasy. Przez 2,5 roku przeprowadził 37 transfery do klubu, a z zespołu odeszło 32 zawodników. 

W czasie kariery zawodniczej Masłowski trzykrotnie grał dla Widzewa. Czy sentyment do byłego klubu jest jedynym powodem zamienienia Ekstraklasowej Wisły Płock na II-ligowy Widzew Łódź? W komunikacie zaznaczono, że do końca umowy dyrektor sportowy nie będzie komentował sprawy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE