Reklama

Z Barcelony do Jarocina. Pomogli Hiszpanom

Opublikowano:
Autor:

Z Barcelony do Jarocina. Pomogli Hiszpanom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Dwaj trenerzy Królewskich, Adam Blidzewski i Mariusz Gałka przebywali na tygodniowym obozie piłkarskim w Jarocinie. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że pomagali tam szkoleniowcom z Hiszpanii w prowadzeniu treningów z wybranymi chłopcami z terenu całej Polski urodzonymi w latach 1999-2004.

Dwaj trenerzy Królewskich, Adam Blidzewski i Mariusz Gałka przebywali na tygodniowym obozie piłkarskim w Jarocinie. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że pomagali tam szkoleniowcom z Hiszpanii w prowadzeniu treningów z wybranymi chłopcami z całej Polski urodzonymi w latach 1999-2004.

W lutym tego roku trenerzy uczestniczyli w szkoleniu trenerskim organizowanym przez Soccer Services w Barcelonie. - Teraz Hiszpanie z tej organizacji przyjechali do Polski i ze względu na to, że znaliśmy ich metodologię szkolenia, zostaliśmy zaproszeni do współpracy - opowiada Mariusz Gałka.

Jak podkreślają trenerezy, tydzień w Jarocinie to sporo nowych doświadczeń. - To zgrupowanie było dla nas nowym, bardzo pożytecznym doświadczeniem. Podczas kilkunastu treningów spędzonych u boku Miquela Farreronsa nauczyłem się bardzo dużo. Teraz małymi krokami będziemy usprawniać naszą pracę w klubie, korzystając z tego doświadczenia - dodaje Adam Blidzewski.

Fot. Królewscy Płock
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE