Reklama

Wywalczyli 12 medali dla Płocka w kickboxingu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wywalczyli 12 medali dla Płocka w kickboxingu [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Po ośmioletniej przerwie płoccy kibice znów mogli na żywo zobaczyć walki kickboxerów z całego kraju. W hali Politechniki Warszawskiej filii w Płocku odbył się w zeszłą sobotę Turniej LIGHT-CONTACT GRAND PRIX PŁOCK 2018. Zawodnicy walczyli o Puchar Polski.

Po ośmioletniej przerwie płoccy kibice znów mogli na żywo zobaczyć walki kickboxerów z całego kraju. W hali Politechniki Warszawskiej filii w Płocku odbył się w zeszłą sobotę Turniej LIGHT-CONTACT GRAND PRIX PŁOCK 2018. Zawodnicy walczyli o Puchar Polski.

Zawody zorganizował Klub LKS"Puncher" Płock oraz Polski Związek Kickboxingu. Ostatni turniej w Płocku w tej dyscyplinie był zorganizowany w 2010 roku. Po ośmioletniej przerwie Płoccy kibice znów mogli na żywo zobaczyć walki kickboxerów z całego kraju.

Do turnieju zgłosiło się 29 klubów z całej Polski. Miasto Płock reprezentowali zawodnicy i zawodniczki z trzech Płockich klubów: LKS"Puncher" Płock, UKS"Sanda" Płock i CSW Płock. Reprezentanci Płockich klubów zdobyli łącznie 12 medali w tym: 1 złoty, 4 srebrne i 7 brązowych.

Jakub Żuchewicz - z CSW” Płock zdobył złoty medal juniorów, kat. wag. -94kg,
Damian Soczewka - z UKS”Sanda” Płock zdobył srebrny medal seniorów, kat. wag. -89 kg i srebrny medal seniorów, kat. wag. -94 kg,
Rafał Dobies - z LKS”Puncher” Płock zdobył  srebrny medal juniorów, kat. wag. -74 kg i srebrny medal juniorów, kat. wag. -79 kg,
Rafał Jaworski - z UKS”Sanda” Płock zdobył  brązowy medal juniorów, kat. wag. -74 kg,
Paweł Grzymała - z UKS”Sanda” Płock zdobył  brązowy medal juniorów, kat. wag. -57 kg,
Dominika Tchorek - z UKS”Sanda” Płock zdobyła brązowy medal juniorek, kat. wag. -55 kg,
Klaudia Kozłowska - z UKS”Sanda” Płock zdobyła brązowy medal juniorek, kat. wag. -55 kg,
Damian Kurek - z LKS”Puncher” Płock zdobył  brązowy medal seniorów, kat. wag. -84 kg,
Błażej Bedyk - z LKS”Puncher” Płock zdobył  brązowy medal seniorów, kat. wag. -94 kg oraz brązowy medal seniorów, kat. wag. +94 kg.

- Wartym podkreślenia jest fakt, że dyscyplina ta ubiega się o miano dyscypliny olimpijskiej, a w roku ubiegłym została przyjęta do grona dyscyplin będących pełnoprawnymi członkami Polskiego Komitetu Olimpijskiego - powiedział Piotr Maślanka z LKS”Puncher” Płock

Impreza odbyła się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Płocka.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE