Reklama

Wisła się odwołała. Przeprosin dla zawodnika Vive nie będzie

Opublikowano:
Autor:

Wisła się odwołała. Przeprosin dla zawodnika Vive nie będzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Mecze pomiędzy Orlen Wisłą Płock a Vive Tauronem Kielce zawsze elektryzują nie tylko kibiców. Emocje ponoszą też zawodników i trenerów. Tak było też w maju, kiedy to iskrzyło pomiędzy Jose de Toledo a Krzysztofem Lijewskim. Brazylijczyk został ukarany przez Komisarza Ligi.

Mecze pomiędzy Orlen Wisłą Płock a Vive Tauronem Kielce zawsze elektryzują nie tylko kibiców. Emocje ponoszą też zawodników i trenerów. Tak było też w maju, kiedy to iskrzyło pomiędzy Jose de Toledo a Krzysztofem Lijewskim. Brazylijczyk został ukarany przez Komisarza Ligi.

Chodzi o sytuację z pierwszego meczu finałowego, który odbył się w Orlen Arenie 24 maja. Przez całe spotkanie dochodziło do spięć na linii Toledo-Lijewski. Trzeba przyznać, że Brazylijczyk kilkukrotnie dość mocno sponiewierał byłego reprezentanta Polski. Wisła przegrała to spotkanie 24:25, a dwa dni później Komisarz Ligi Piotr Łebek nałożył na Jose de Toledo oraz klub dwie kary: obowiązek uiszczenia przez SPR Wisłę Płock i zawodnika świadczenia pieniężnego w wysokości 10.000 zł oraz pisemnego i publicznego oświadczenia naszego szczypiornisty, obejmującego przeprosiny Krzysztofa Lijewskiego. 

- Klub odwołał się do Komisji Odwoławczej ZPRP. Jej posiedzenie odbyło się 18 lipca. Po zapoznaniu się z argumentacją SPR-u, uwzględniono odwołanie, a zaskarżona decyzja została w całości uchylona. Pismo w tej sprawie właśnie wpłynęło do klubu - potwierdził dziś za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klub. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE