Reklama

Wisła przedłużyła kolejny kontrakt trenerski

Opublikowano:
Autor:

Wisła przedłużyła kolejny kontrakt trenerski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport - Jestem bardzo szczęśliwy, że związałem się z klubem nowym kontraktem i będę mógł dalej kontynuować swoją pracę w Wiśle – powiedział Maciej Bagrowski, trener przygotowania fizycznego piłkarzy nożnych Wisły zaraz po podpisaniu nowej umowy.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że związałem się z klubem nowym kontraktem i będę mógł dalej kontynuować swoją pracę w Wiśle – powiedział  Maciej Bagrowski, trener przygotowania fizycznego piłkarzy nożnych Wisły zaraz po podpisaniu nowej umowy.

 

Wisła Płock przedłużyła kontrakt z Maciejem Bagrowskim na dwa kolejne sezony. Młody trener jest absolwentem Gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, a pierwsze szlify zbierał w gdańskiej Lechii. Z Wisłą Płock jest nieprzerwanie od stycznia 2013 roku.

Co skłoniło trenera do podpisania nowego kontraktu? – Widzę tutaj olbrzymie możliwości rozwoju. Są tutaj ludzie, którzy obdarzyli mnie zaufaniem. Cały klub, zarówno piłkarze, jak i pracownicy robią bardzo duże postępy. Bagrowski podkreśla, że czuje się emocjonalnie związany z naszym miastem - W lipcu urodził się tutaj mój syn Igor. Z tego powodu to miejsce zawsze będzie bardzo bliskie mojemu sercu.

fot. wisla.plock.pl

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE