Reklama

Weź udział w grze w manewry sportowe

Opublikowano:
Autor:

Weź udział w grze w manewry sportowe - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Miejski Zespół Obiektów Sportowych postanowił skorzystać w wielofunkcyjności miejskiej przestrzeni i zaprasza do wzięcia udziału w grze w ostatni weekend wakacji. Ale uwaga, są także warunki do spełnienia. Oprócz dobrej kondycji, trzeba będzie wykazać się umiejętnościami praktycznymi oraz posiadać sporą wiedzę w zakresie sportu.

Miejski Zespół Obiektów Sportowych postanowił skorzystać w wielofunkcyjności miejskiej przestrzeni i zaprasza do wzięcia udziału w grze w ostatni weekend wakacji. Ale uwaga, są także warunki do spełnienia. Oprócz dobrej kondycji, trzeba będzie wykazać się umiejętnościami praktycznymi oraz posiadać sporą wiedzę w zakresie sportu.

Jeśli świetnie orientujecie się w tematyce rozwoju sportowych dyscyplin w Płocku, być może pora spróbować swoich sił w grze miejskiej, która odbędzie się w sobotę, 30 sierpnia. Organizuje ją Miejski Zespół Obiektów Sportowych we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury i Flyons Płock.

Jednak zaraz po podjęciu decyzji, trzeba będzie jeszcze zadbać o kilka kwestii. Po pierwsze sprawdzić, czy przypadkiem gdzieś w czeluściach szafy nie leży kostium kąpielowy, a tuż obok klapki, strój sportowy, obuwie sportowe i aparat fotograficzny (na przykład w telefonie komórkowym), które są niezbędne, aby gładko przejść przez wszystkie zaplanowane zadania. Po drugie, uformować i znaleźć odpowiednią nazwę dla swojej drużyny, która powinna być czteroosobowa. Pamiętajcie, że w każdej musi znaleźć się przynajmniej jedna przedstawicielka płci żeńskiej i jedna osoba pełnoletnia.

Zawodnicy powinni stawić się w miejscu startu na miejskim kąpielisku Sobótka punktualnie o godzinie 9.30. To właśnie wtedy otrzymają szczegółowe instrukcje, co czeka na nich w późniejszych etapach gry. Znad zalewu wyruszą o godzinie 10.00. W trakcie całej zabawy wolno poruszać się wyłącznie pieszo, niedopuszczalne jest korzystanie z jakichkolwiek pojazdów silnikowych. Kiedy już uczestnicy dotrą do każdego z wyznaczonych punktów kontaktowych, którymi będą różne obiekty sportowe, otrzymają zadania do wykonania, a te będą zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Za każdym razem liczy się uzbieranie jak największej ilości punktów. Łatwo jednak nie będzie, ponieważ organizatorzy już teraz uczulają, że przyjdzie im się zmierzyć z różnymi dyscyplinami, łącznie ze sportami wodnymi i sztukami walki. W dodatku na każdym etapie liczba graczy zostanie zweryfikowana. Przy jakiejkolwiek niezgodności nie otrzymają oni punktów.

Zwycięży ta drużyna, która nie tylko zmieści się wyznaczonym limicie czasu, ale także uzyska najwyższą punktację w wyznaczonych lokalizacjach oraz na całej trasie (przewidziano także drugie i trzecie miejsce). Zawodnicy muszą dotrzeć do mety na Stadionie Miejskim im. B. Szymańskiego do godziny 13.00.

Udział w grze jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 sierpnia i należy wysyłać je na adres [email protected], podając imię i nazwisko każdego uczestnika, jego datę urodzenia oraz telefon kontaktowy wraz z adresem mailowym szefa zespołu i nazwą całej drużyny.

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE