Udane zawody młodych płocczan. Zdobyli cztery medale

Udane zawody młodych płocczan. Zdobyli cztery medale - Zdjęcie główne

SportNa turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim zawodnicy LKS Puncher Płock zdobyli cztery medale. Były to zawody z cyklu Pucharu Polski P1 w Taekwondo Olimpijskim WTF.

W zawodach wzięło udział ponad 400 zawodników z Polski, Słowacji i Białorusi, w wieku od 8 do 17 lat. Nasze miasto reprezentowali:

• Alicja Pekról, Weronika Pekról (kat. dzieci 8-9 lat),
  • Olivier Baranowski (kat. młodzik 10-11 lat do 36 kg),
  • Kamil Fin (kat. kadet 12-14 lat do 53 kg)
  • Bartosz Osowski (kat. kadet 12-14 lat do 61 kg).

Alicja Pekról zdobyła złoty medal w kategorii KF3, a jej starsza siostra uplasowała się na drugim miejscu w kategorii KF4. Kamil Fin i Bartosz Osowski zdobyli z kolei brązowe medale w swoich kategoriach. To pierwsze turniejowe doświadczenie dla większości zawodników.