Reklama

Turniej w Warszawie i już wszystko jasne?

Opublikowano:
Autor:

Turniej w Warszawie i już wszystko jasne? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Impreza w stolicy to dla Mon-Polu Płock ostatnia okazja, aby sprawdzić formę przed startem sezonu 2013/2014.

Impreza w stolicy to dla Mon-Polu Płock ostatnia okazja, aby sprawdzić formę przed startem sezonu 2013/2014.

Gospodarzem i głównym organizatorem imprezy jest AZS Uniwersytet Warszawski. W zawodach wezmą udział również Lider Swarzędz, JAS-FBG Sonsowiec, MKK Siedlce oraz Mon-Pol. Drużyna z Płocka poddana zostanie bardzo poważnemu sprawdzianowi, bo rywalki mają swoją renomę.

MKK Siedlce to jeden z kilku pierwszoligowców wymienianych w gronie zespołów, które mają walczyć o awans do ekstraklasy. Jas-FBG Sosnowiec oraz Lider Swarzędz w przerwie letniej postarały się o bardzo solidne wzmocnienia. Dzięki nowym zawodniczkom mają walczyć o miejsca w górnej połowie pierwszoligowej tabeli. Akademiczki z Warszawy z jak najlepszej strony pokazały się niedawno w Płocku, zdobywając drugie miejsce w turnieju o puchar prezydenta miasta.

Turniej rozgrywany będzie systemem każdy z każdym. Mon-Pol rozpocznie od pojedynku z warszawiankami, później czekać będzie na nie JAS-FBG Sosnowiec. Przeciwnikiem numer trzy będzie Lider Swarzędz. Płocczanki swój udział w imprezie zamkną potyczką z MKK Siedlce.

Turniej w Warszawie będzie dla Mon-Polu ostatnim przetarciem przed rozpoczęciem nowego sezonu. Po jego zakończeniu sztab szkoleniowy płockiego klubu powinien mieć pełną wiedzę na temat przygotowania swojego zespołu no nowych rozgrywek.

Pierwszym przeciwnikiem płocczanek w pierwszej lidze będzie beniaminek AZS Uniwersytet Gdański. Mecz zostanie rozegrany 5 lub 6 października w Płocku.

Fot. Archiwum klubu/Eventualności

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE