Reklama

Trzej kandydaci na Piłkarza Jesieni 2013

Opublikowano:
Autor:

Trzej kandydaci na Piłkarza Jesieni 2013 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Jacek Góralski, Fabian Hiszpański i Krzysztof Janus będą walczyć o miano najlepszego płockiego piłkarza pierwszej części sezonu 2013/2014.

Jacek Góralski, Fabian Hiszpański i Krzysztof Janus będą walczyć o miano najlepszego płockiego piłkarza pierwszej części sezonu 2013/2014.

Po zakończeniu jesiennej części sezonu 2013/2014 na klubowej stronie internetowej ogłoszony został tradycyjny plebiscyt na najlepszego zawodnika Wisły piłkarskiej jesieni. W pierwszym etapie brani pod uwagę byli wszyscy zawodnicy, którzy pojawili się na boisku chociaż w jednym meczu. Głosować można było na klubowym Facebooku oraz mailowo.

Spore grono zwolenników wśród głosujących mieli Filip Burkhardt, Janusz Dziedzic, Paweł Kaczmarek, Seweryn Kiełpin, Marcin Krzywicki, Paweł Magdoń i Daniel Szczepankiewicz. Nie mogli się jednak równać z Jackiem Góralskim, Fabianem Hiszpańskim oraz Krzysztofem Janusem. To właśnie ci trzej zawodnicy staną do decydującej rozgrywki.

Głosy na jednego z trzech finalistów można oddawać w sondzie na internetowej stronie klubu. Głosowanie zostanie zamknięte 31 grudnia o 12. Wśród uczestników głosowania rozlosowane zostaną cenne nagrody – karnet na wiosenne mecze Wisły Płock oraz klubowa koszulka adidas z autografami.


Fot. Archiwum klubu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE