Reklama

Tradycyjne wioślarskie święto nad Wisłą

Opublikowano:
Autor:

Tradycyjne wioślarskie święto nad Wisłą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Mistrzostwa Polski w sprincie wioślarskim, Memoriał Juliusza Kawieckiego i turniej uczniowskich klubów sportowych – to wszystko będzie można oglądać w sobotę i niedzielę na płockiej Sobótce.

Mistrzostwa Polski w sprincie wioślarskim, Memoriał Juliusza Kawieckiego i turniej uczniowskich klubów sportowych – to wszystko będzie można oglądać w sobotę i niedzielę na płockiej Sobótce.

Mistrzostwa Polski w sprincie, organizowane w Płocku już po raz piąty, będą najważniejszą z imprez wioślarskiego weekendu. Zawody te z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Na liście startowej pojawia się coraz więcej zawodników reprezentujących niemal wszystkie liczące się kluby. A na brzegu pojawia się coraz większa grupa kibiców.

Memoriał Juliusza Kawieckiego to impreza, której przedstawiać kibicom wioślarskim nie trzeba. W tym roku jest organizowana już po raz trzydziesty. Z okazji jubileuszu Płockie Towarzystwo Wioślarskie postanowiło wzbogacić program memoriału o kilka wyścigów w kategorii masters. Do udziału w zawodach zgłosiła się dość duża grupa weteranów sportu wioślarskiego.

Organizowany po raz piętnasty turniej uczniowskich klubów sportowych o puchar marszałka województwa mazowieckiego to impreza dla najmłodszych adeptów wioślarstwa. Młodzi sportowcy pływają na specjalnych, niewywrotnych łodziach. W sobotę 21 września regaty rozpoczną się o 12 i trwać będą do 17. W niedzielę od 9 do 15.

Fot. Archiwum PTW

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE