Reklama

To pewne: jest nowy sponsor Wisły

Opublikowano:
Autor:

To pewne: jest nowy sponsor Wisły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport To już pewne - piłkarze Wisły Płock na ekstraklasowych boiskach w nadchodzącym sezonie pojawią się z logo firmy Budmat na froncie klubowej koszulki. Ile wyniesie wsparcie firmy Bogdana Więcka dla płockiej drużyny? Wiadomo, że będzie ono siedmiocyfrowe...

To już pewne - piłkarze Wisły Płock na ekstraklasowych boiskach w nadchodzącym sezonie pojawią się z logo firmy Budmat na froncie klubowej koszulki. Ile wyniesie wsparcie firmy Bogdana Więcka dla płockiej drużyny? Wiadomo, że będzie ono siedmiocyfrowe...

Nafciarze po znakomitym sezonie po dziewięciu latach wywalczyli upragniony awans do piłkarskiej elity. Jak już pisaliśmy, ciężka praca zawodników, sztabu szkoleniowego, zarządu oraz wszystkich pracowników została doceniona przez płocką firmę Budmat i to właśnie spółka została nowym sponsorem klubu.

Oficjalnie te informacje potwierdzili podczas środowej konferencji prasowej prezydent Płocka Andrzej Nowakowski, właściciel Budmatu Bogdan Więcek oraz władze klubu – prezes Wisły Płock Jacek Kruszewski i wiceprezes Tomasz Marzec.

Jak poinformowano na konferencji, umowa między klubem Wisła Płock i Budmatem została zawarta na rok z opcją przedłużenia. Ze strony dziennikarzy padły pytania o konkretną kwotę, którą Bogdan Więcek wesprze nafciarzy. Odpowiedzi jednak nie uzyskali – wysokość finansowego wsparcia pozostanie tajemnicą handlową, jednak jak podkreślał sam właściciel, kwota jest siedmiocyfrowa.

Wisła zagwarantuje nowemu sponsorowi reklamę zarówno na stadionie im. Kazimierza Górskiego, jak i na froncie piłkarskich trykotów, w których zawodnicy Wisły wybiegną już niebawem na boiska ekstraklasy.

Nawiązaną współpracę chwaliły wszystkie strony. Prezydent Andrzej Nowakowski podkreślał, jak wielkim wydarzeniem dla klubu i samego miasta jest znalezienie tak poważnego sponsora. Wisła, która od kilku lat musiała sobie radzić bez dotychczasowego wielkiego sponsora, którym przed laty był Orlen, w końcu doczekała się sponsora generalnego.

- Teraz Wisła zyskała ważnego i stabilnego partnera, który z powodzeniem łączy od lat promocję swojej marki ze sportem  – podkreślał prezydent. - Jestem przekonany, że to rozwiązanie przyniesie korzyści wszystkim zainteresowanym. Budmat jako sponsor daje doskonały przekaz marketingowy wśród kibiców piłki nożnej – najpopularniejszej dyscypliny sportu na świecie.

Więcek: Chcemy angażować w życie Płocka

Głos zabrał również sam właściciel płockiej firmy. - Wisła jest godnym przedstawicielem Płocka na arenie ogólnopolskiej - rewanżował się Bohdan Więcek. - Z każdym dniem jest silniejsza sportowo i wizerunkowo. Wierzę, że będzie dobrym partnerem również dla nas, dla poważnego biznesu.

Nowy sponsor podkreślał również, że w końcu nadszedł czas, by przysłużyć się lokalnej społeczności. - Oprócz wartości reklamowych, które niesie ze sobą umowa z klubem piłkarskiej ekstraklasy, istotnym czynnikiem, który wpłynął na decyzję o współpracy, jest nasze coraz większe zaangażowanie w sprawy ważne dla lokalnej społeczności. Chcemy być jeszcze bliżej Płocka i płocczan – zapowiada Bogdan Więcek.

Zadowolenia nie krył prezes Wisły Jacek Kruszewski. - Moja radość jest ogromna. Po wielu latach posuchy klub zyskuje generalnego sponsora, prywatną, bardzo silną firmę z naszego miasta. To dowód uznania przede wszystkim dla naszych wyników sportowych w ostatnich latach, ale również odbudowy, nadszarpniętej wcześniej marki Wisły.

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE