Reklama

Sześć minut ważnych dla zdrowia

Opublikowano: czw, 16 maj 2013 18:40
Autor:

Sześć minut ważnych dla zdrowia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Wystarczy 720 sekund, aby wiedzieć, czy należy zacząć się martwić o swoją kondycję. Już w sobotę 18 maja na stadionie miejskim test Coopera dla wszystkich.

Wystarczy 720 sekund, aby wiedzieć, czy należy zacząć się martwić o swoją kondycję. Już w sobotę 18 maja na stadionie miejskim test Coopera dla wszystkich.

Test Coopera jest organizowany już po raz szósty przez AZS Środowisko Warszawa. Odbędzie się w 20 polskich miastach, wśród których jest również Płock. Mieszkańcy naszego miasta będą mogli zaliczyć test Coopera na tartanowej bieżni Stadionu Miejskiego, jednej z najlepszych w województwie mazowieckim.

Test Coopera trwa jedynie 12 minut. Po upływie tego czasu sędziowie sprawdzają, jaki dystans udało się przebiec w tym czasie. Mężczyzna w wieki 20-29 lat powinien pokonać 2400-2800 metrów, a kobieta w tym samym wieku 2200-2700 metrów.

Tegoroczna edycja testu Coopera odbywać się będzie w 20 miastach Polski w sobotę 18 maja. Również w Płocku. Start planowany jest na 9.30, a kolejne grupy startować będą co 30 minut do 15.30. Na pierwszych 200 osób czekają pamiątkowe koszulki, numer startowy, certyfikat, napój . Chętne do udziału w teście osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego.

Fot. Archiwum AZSŚ Warszawa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE