Reklama

Świetny debiut młodych płockich tancerek

Opublikowano:
Autor:

Świetny debiut młodych płockich tancerek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Doświadczone formacje Impact i Impresja zajęły w swoich kategoriach pierwsze miejsca podczas tegorocznej edycji turnieju Baltic Cup. O wielką niespodziankę postarały się dziewczęta z debiutującej na imprezie tej rangi grupy Joy, które wywalczyły drugą lokatę.

Doświadczone formacje Impact i Impresja zajęły w swoich kategoriach pierwsze miejsca podczas tegorocznej edycji turnieju Baltic Cup. O wielką niespodziankę postarały się dziewczęta z debiutującej na imprezie tej rangi grupy Joy, które wywalczyły drugą lokatę.

Baltic Cup 2013 był drugim w 2013 roku turniejem zaliczanym do cyklu Grand Prix Polski. Zespół Cheerleaders Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica Impresja wystawił w nim sześć grup, po jednej w każdej z kategorii wiekowych. O ile jednak Impact i Impresja mogą się już pochwalić wieloma sukcesami, a przede wszystkim niemałym doświadczeniem, pozostałe grupy debiutowały na arenie ogólnopolskiej.

Formacja Joy składa się z dziewcząt w wieku 9-11 lat. Dwa lata temu rozpoczęły zajęcia w Akademii Cheerleaders, a teraz nadszedł dla nich czas wielkiej próby – debiutu w wielkiej, ogólnopolskiej imprezie. Młodziutkie płocczanki startujące w dywizji cheer dance w kategorii juniorek młodszych po raz pierwszy miały do czynienia z zupełnie dla nich nowym parkietem, z nowym miejscem i nowym otoczeniem. A jednak, mimo początkowego onieśmielenia i lekkiego zagubienia, poradziły sobie imponująco. „Otworzyły się”, gdy poczuły fantastyczną atmosferę imprezy. W finałach pokazały wielką radość, energię i słodycz.

Nieco słabiej zaprezentowały się dwie pozostałe formacje Impresji debiutujące w Pucharze Polski. Slide rywalizowała w kategorii juniorek, a Impuls wśród seniorek. Obie grupy wystartowały w dywizji pod dance. I obie ukończyły rywalizację na czwartym miejscu. Kolejne złoto do swojej przebogatej kolekcji krążków z najcenniejszego kruszcu dorzuciły tymczasem dziewczęta z najbardziej utytułowanych formacji Impresja i Impact.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE