Reklama

Prezes Orlen Wisły Płock pożegnał się ze stanowiskiem

Opublikowano:
Autor:

Prezes Orlen Wisły Płock pożegnał się ze stanowiskiem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W krótkim komunikacie SPR Orlen Wisła Płock poinformowała o zmianach w zarządzie Klubu. Z funkcją prezesa pożegnał się Artur Zieliński.

W krótkim komunikacie SPR Orlen Wisła Płock poinformowała o zmianach w zarządzie Klubu. Z funkcją prezesa pożegnał się Artur Zieliński. 

Rada nadzorcza zdecydowała się odwołać Artura Zielińskiego z funkcji prezesa. Jak poinformował klub, tymczasowo jego obowiązki przejął wiceprezes Hubert Murawski. 

- Przed niedawno zakończonym sezonem miałem pewne cele, które chciałem osiągnąć i otwarcie o nich mówiłem. Niestety tych najważniejszych nie udało się zrealizować i liczyłem się z tym, że taka będzie decyzja Rady Nadzorczej. Niemniej dziękuję wszystkim osobom, z którymi współpracowałem przez ostatnie lata. Choć apetyty były większe, to dzięki wspólnemu wysiłkowi zespół Orlen Wisły kolejny rok z rzędu zagra w rozgrywkach Velux EHF Ligi Mistrzów w grupach A/B, co jest niezwykle ważne dla naszego miasta, jak i samego funkcjonowania klubu. Mojemu następcy życzę sprostania wyzwaniom, przed jakimi stoi Wisła, przede wszystkim zdobycia trofeum w krajowych rozgrywkach i awansu do ćwierćfinału Velux EHF Ligi Mistrzów - powiedział cytowany przez oficjalną stronę Orlen Wisły Artur Zieliński.

Artur Zieliński funkcję prezesa objął w lipcu 2015 roku. Wcześniej był członkiem zarządu.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE