Reklama

Prezes jeszcze raz wyjdzie na parkiet. Poprowadzi zajęcia

Opublikowano:
Autor:

Prezes jeszcze raz wyjdzie na parkiet. Poprowadzi zajęcia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Adam Wiśniewski karierę zakończył zaledwie kilka miesięcy temu, ale ciągnie wilka do lasu. Co prawda "Gadżet" nie zagra w oficjalnym meczu, ale poprowadzi zajęcia dla najmłodszych płocczan.

Adam Wiśniewski karierę zakończył zaledwie kilka miesięcy temu, ale ciągnie wilka do lasu. Co prawda "Gadżet" nie zagra w oficjalnym meczu, ale poprowadzi zajęcia dla najmłodszych płocczan. 

Fundacja Adama Wiśniewskiego 2 grudnia organizuje camp dla dzieci. Zajęcia poprowadzi oczywiście były skrzydłowy Wisły, aktualnie prezes klubu. 

W zajęciach mogą wziąć udział młodzi płocczanie, zarówno chłopcy jak i dziewczynki, niekoniecznie trenujący piłkę ręczną. Camp jest otwarty, ale decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia zostaną podzielone na dwie grupy. Młodsze dzieci (I-III klasa szkoły podstawowej) zaczną o 9:00 i skończą o 11:30. O 12:30 na parkiet na wejdą uczniowie klas IV-VI. Każda z grup może liczyć maksimum 75 osób. 

Celem samym w sobie jest promocja zdrowego trybu życia wśród dzieci, ale też zachęcenie do trenowania piłki ręcznej. Kto wie, może dzięki takim zajęciom Płock za kilka lat doczeka się wychowanka w barwach Wisły? 

Aby zgłosić się do campu, należy do 28 listopada wysłać na adres mailowy fundacja.a.wisniewski@gmail.com imię, nazwisko, datę urodzenia, adres e-mail oraz numer telefonu. Oprócz kolejności zgłoszeń decyduje też brak przeciwwskazań do uprawiania sportu. 

Osoby przyjęte zostaną poinformowane telefonicznie lub mailowo najpóźniej 30 listopada. Wszystkie informacje podane są na stronie campu. Wydarzenie zostało sfinansowane ze środków Miasta Płocka. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE