Reklama

Polska-Rosja w Orlen Arenie. Bilety już są

Opublikowano:
Autor:

Polska-Rosja w Orlen Arenie. Bilety już są - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Chcą konkurować z UFC, One FC, Bellatorem, M-1 i innymi organizacjami. Podbój świata MMA zaczną w płockiej Orlen Arenie w sobotę 31 stycznia. Gościem specjalnym gali będzie Mamed Chalidow.

Chcą konkurować z UFC, One FC, Bellatorem, M-1 i innymi organizacjami. Podbój świata MMA zaczną w płockiej Orlen Arenie w sobotę 31 stycznia. Gościem specjalnym gali będzie Mamed Chalidow.

Po jedenastu galach zorganizowanych w Czeczenii i jednej w Rosji federacja Absolute Championship Berkut postanowiła sprawdzić się jako organizator imprez MMA również w naszym kraju. Czeczeni podbój polskiego rynku mieszanych sztuk walki rozpoczynają od Płocka. Kompletują bardzo atrakcyjną kartę walk. Ale pomyśleli również o atrakcji dodatkowej. Specjalnym gościem ACB 13 w Orlen Arenie, zapowiadanej jako starcie Polska – Rosja, będzie Mamed Chalidow, polski wojownik MMA czeczeńskiego pochodzenia.

Dzięki współpracy z federacją M-1 Global Czeczenom  z ACB udało się zorganizować w Rosji galę M-1 Challenge 54/ACB 12, w której świetnie spisali się wojownicy czeczeńskiego klubu Berkut Grozny, odnosząc cztery zwycięstwa i tylko dwukrotnie uznając wyższość swoich przeciwników.

Właściciele ACB nie wzbraniają się przed kontraktowaniem zawodników, którzy walczyli już dla innych federacji. Dotychczas przeważali wśród nich wojownicy z Rosji, Dagestanu i Czeczenii. Podczas gali Absolute Championship Berkut 13 w Orlen Arenie  pojawią się również Polacy. Na zawodników czekać będą atrakcyjne nagrody pieniężne. Za najlepszą walkę gali, najlepsze poddanie i nokaut wieczoru organizatorzy przewidują bonusy w wysokości tysiąca dolarów.

Bilety na galę, której jednym z patronów medialnych jest Portal Płock, dostępne są już na stronie . Kosztują od 25 do 300 zł.

 

Walka wieczoru:

77 kg: Beslan Isaev (31-7) – Jose de Ribmar Machado Gomes (37-11-1)

Pozostałe:

61 kg: Rasul Albaskhanov (2-1) – Kamil Selwa (6-4)

64 kg: Zaira Dyshekova (0-0) – Izabela Badurek (4-2)

70 kg: Rasul Shovkhalov (11-2) – Artem Lobov (10-10-1)

70 kg: Amirkhan Adaev (6-1) – (rywal poszukiwany)

70 kg: Magomed Khamzaev (5-1) – Janusz Staszewski (5-1-1 )

77 kg: Arbi Agujev (15-6) – Albert Odzimkowski (7-1)

77 kg: Albert Duraev (4-3) – Damian Biłas (5-0)

77 kg: Viskhan Amirkhanov (2-1) – Daniel Skibiński (3-3)

84 kg: Asludin Khuchiev (1-2) – Aleksander Rychlik (2-1)

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE