Reklama

Po ostatniej świętej wojnie posypały się kary

Opublikowano:
Autor:

Po ostatniej świętej wojnie posypały się kary  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Łącznie 15 tysięcy złotych musi zapłacić Orlen Wisła Płock. Na taką kwotę komisarz Superligi wycenił faul Jose de Toledo na Krzysztofie Lijewskim oraz zachowanie kibiców.

Łącznie 15 tysięcy złotych musi zapłacić Orlen Wisła Płock. Na taką kwotę komisarz Superligi wycenił faul Jose de Toledo na Krzysztofie Lijewskim oraz zachowanie kibiców. 

W 12. minucie doszło do starcia Jose de Toledo i Krzysztofa Lijewskiego. Zawodnik Vive opuścił parkiet, ale po zszyciu brody wrócił do gry. Jak poinformował kielecki klub, badania wykazały krwiaka na krtani i jego występ w rewanżowym spotkaniu jest wykluczony. Komisarz PNGiG Superligi postanowił ukarać Nafciarzy.

W dniu 26 maja 2017 decyzją nr 7/05/2017 Komisarza Ligi PGNiG Superligi została nałożona na klub Wisłę Płock i zawodnika Jose Guilherme de Toledo solidarna kara pieniężna w wysokości 10 000 zł. za niesportowe zachowanie Jose Guilherme de Toledo w trakcie zawodów - czytamy w komunikacie. 

Ponadto Toledo musi osobiście przeprosić Lijewskiego.

Komisarz stwierdził też, że kibice gospodarzy zachowywali się niesportowo. Za to Orlen Wisła musi zapłacić 5 tys. złotych. Klub zapowiedział, że będzie się odwoływał od tych decyzji. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE