Reklama

Płockie rekordy na pływalni w Ciechanowie

Opublikowano:
Autor:

Płockie rekordy na pływalni w Ciechanowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Sześcioosobowa ekipa Klubu Pływackiego Swim Płock wzięła udział w międzywojewódzkich drużynowych mistrzostwach młodzików. Wszyscy płocczanie pobili swoje rekordy życiowe.

Sześcioosobowa ekipa Klubu Pływackiego Swim Płock wzięła udział w międzywojewódzkich drużynowych mistrzostwach młodzików. Wszyscy płocczanie pobili swoje rekordy życiowe.

Gwiazdą płockiej ekipy, prowadzonej przez trenera Marka Stasiaka, okazała się Wiktoria Niewiadomska. W wyścigach na dystansie 100 i 200 metrów stylem klasycznym sięgnęła po srebrne medale. Na 200 m grzbietem dopłynęła do mety na szóstej pozycji.

Marta Marcinkiewicz była ósma na 100 metrów stylem motylkowym. Na 200 m zmiennym dopłynęła do mety jako dziewiąta. Godny odnotowania jest w tym przypadku fakt, że swój dotychczasowy rekord życiowy pobiła aż o dziewięć sekund.

Najlepszym z chłopców był Aleksander Tolik – szósty na 100 m stylem motylkowym (z rekordem życiowym poprawionym o osiem sekund). Dziewiątą lokatę na 200 m stylem zmiennym wywalczył Sebastian Komorowski, który był też dziesiąty na 100 m motylkiem.

Swoje rekordy życiowe pobili również Klaudia Lessnau i Patryk Garlicki. Nie zajmowali wprawdzie miejsc w pierwszej dziesiątce, ale udowodnili przede wszystkim sami sobie, że sumienna praca na treningach może przynosić efekty.

Kolejne zawody, w których wystartują przedstawiciele KP Swim Płock, odbędą się 29 marca na Podolance. Po zakończeniu tej imprezy powinna zostać ustalona reprezentacja Płocka na Olimpiadę Młodzieży Szkolnej w Australii w 2014 r.

Fot. Archiwum klubu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE