Reklama

Płoccy wojownicy na gali sztuk walki

Opublikowano:
Autor:

Płoccy wojownicy na gali sztuk walki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Piątkę płockich gladiatorów ringu będzie można podziwiać podczas gali King Of Kings World Grand Prix, która odbędzie się w Orlen Arenie w piątek 28 listopada o 19.00. Najbardziej sensacyjnie zapowiada się jednak występ Alana Kwiecińskiego, uczestnika kontrowersyjnego show „Warsaw Shore”.

Piątkę płockich gladiatorów ringu będzie można podziwiać podczas gali  King Of Kings World Grand Prix, która odbędzie się w Orlen Arenie w piątek 28 listopada o 19.00. Najbardziej sensacyjnie zapowiada się jednak występ Alana Kwiecińskiego, uczestnika kontrowersyjnego show „Warsaw Shore”.

Alan Kwieciński to 21-latek, o którym mówi się, że może zostać klasowym fighterem. W gronie amatorów sięgnął po Puchar i wicemistrzostwo Świata. Od niedawna w klubie Ankos Zapasy ćwiczy również MMA. Zaliczył już udany amatorski debiut w mieszanych sztukach walki. 

Rywalem fightera i showmana w jednym będzie naturalizowany w Niemczech Hindus Gurdeep Singh, reprezentujący słynny Hammer Gym z Hamburga. Ten młody, przyszłościowy zawodnik walczył we wrześniu na gali KOK World Grand Prix w Mołdawii z Litwinem Martynasem Dainiusem.

KOK Grand Prix to wydarzenia, które w świecie sportów sztuk walki mają już ugruntowaną markę. Gromadzą w ringu zawodników światowej klasy rywalizujących na co dzień we wszystkich odmianach kick boxingu oraz Muay Thai. Tym razem światowa elita sztuk walki spotka się w Orlen Arenie, gdzie gala KoK odbędzie się już po raz 23.Nasze miasto reprezentować będą Marta Chojnoska, Dawid Wysokiński, Mateusz Rajewski oraz Robert Rajewski.

Najbardziej spektakularnym wydarzeniem płockiej gali KoK będzie Turniej Wagi Lekkiej, w którym wystartuje czterech zawodników. Kibiców z naszego miasta zainteresuje przede wszystkim występ Roberta „Juniora” Rajewskiego, wielokrotnego Mistrza Polski Wu Shu. Jego przeciwnikiem będzie Chris Baya z Holandii, reprezentujący słynny Mikes Gym z Amsterdamu.

W drugiej walce TWL Mistrz Europy Muay Thai Mateusz Kopiec z Warszawy stanie do walki z Maksem Rollem z Niemiec, na co dzień związanym z Hammer Gym Hamburg. Zwycięzcy obu walk zmierzą się w wielkim finale, który wyłoni Króla Królów wagi lekkiej.

Marta Chojoska, Mistrzyni Świata w kick boxingu, pierwsza kobieta, która wystąpiła podczas Konfrontacji Sztuk Walki, stanie do boju z Ummi Erdogan, Turczynką walczącą w barwach Niemiec.

Mistrz europy Muay Thai Piotr Woźnicki walczyć będzie z Litwinem Tadasem Jonkusem. Fachowcy określają zawodnika z Litwy jako silnego jak tur i twardego niczym skała. Dawid Wysokiński (Polska) zmierzy się z Borysem Mosnovem z Ukrainy, a Mateusz Rajewski w polsko-polskim pojedynku powalczy z Krzysztofem Olszewskim.

Karta walk:

Kok World GP -71 Kg Tournament:
Mateusz Kopiec (Polska) vs Max Roll (Niemcy)
Chris Baya (Holandia) vs Robert Rajewski (Polska)
Walka rezerwowa: Cristups Bulmeistras (Łotwa) vs Rafał Dudek (Polska)

Superfights:
-63 kg Dawid Wysokiński (Polska) vs Borys Mosnov (Ukraina)
-71 kg Alan Kwieciński vs Gurdeep Singh
-77 kg Radosław Paczuski (Polska) vs Tautvydas Lileikis (Litwa)
+93 kg Marcin Szreder (Polska) vs Eike Schwartz (Niemcy)
-65 kg Marta Chojnoska (Polska) vs Ummi Ergodan (Niemcy)
-63 kg Krzysztof Olszewski (Polska) vs Mateusz Rajewski
-81 kg Tomasz Kowalski (Polska) vs Mathias Ibbsa (Holandia)
-70 kg Tadas Jonkus (Litwa) vs Piotr Woźnicki (Polska)
+93 kg Pavel Zhuravlev (Ukraina) vs Michał Andryszak (Polska)

Bilety na galę KoK Grand Prix, która odbędzie się w Orlen Arenie w piątek 28 listopada o 19.00, można kupić w sieciach www.eventim.pl i www.ebilet.pl, podczas oficjalnego ważenia, które odbędzie się w Galerii Mazovia w czwartek 27 listopada o 18.00 lub przed galą w kasach Orlen Areny.

 

fot. KoK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE