Reklama

Płoccy kibice już szykują wyjazd do Gdyni

Opublikowano:
Autor:

Płoccy kibice już szykują wyjazd do Gdyni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Pojedynek z Arką to wielkie wyzwanie dla podopiecznych trenera Marcina Kaczmarka. Ale i dla kibiców, którzy przygotowują się na podróż do Trójmiasta.

Pojedynek z Arką to wielkie wyzwanie dla podopiecznych trenera Marcina Kaczmarka. Ale i dla kibiców, którzy przygotowują się na podróż do Trójmiasta.

Za wyjazd płockich kibiców na mecz z Arką, który odbędzie się w piątek 14 marca o 19, odpowiada, już tradycyjnie, Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock.

– Jesteśmy jedną z nielicznych kibicowskich ekip w naszym kraju, która od blisko dziesięciu lat nie opuściła żadnego meczu wyjazdowego swojej drużyny – powiedział nam Piotr Kołodziejski, prezes SSKWP. – Nie wyobrażam sobie absolutnie, aby miało nas zabraknąć na tak prestiżowym dla każdego fana wyjeździe do Gdyni.

Każdy kibic Wisły, który chce wybrać się na wyjazdowe spotkanie z Arką, powinien zapisywać się telefonicznie u Marka Kasprzyckiego pod numerem 519 607 932. – Prosimy o możliwie jak najszybsze zapisywanie się ze względu na konieczność wcześniejszej rezerwacji dodatkowych autokarów – zaapelował Piotr Kołodziejski. – Pokażmy wszystkim, że pomimo porażki w pierwszym meczu rundy wiosennej jesteśmy z drużyną na dobre i na złe.

Jednym ze sponsorów wyjazdy kibiców na mecz z Arką jest Urząd Miasta Płocka, dzięki któremu każdy fan, który wybierze się do Gdyni, może liczyć na specjalny prezent, czyli czapkę w barwach klubowych.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE