Reklama

Płoccy badmintoniści znowu na medal

Opublikowano:
Autor:

Płoccy badmintoniści znowu na medal - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Ponad 400 zawodniczek i zawodników wzięło udział w Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Mazowsza. Nieźle w tym gronie zaprezentowali się zawodnicy płockiej Masovii.

Ponad 400 zawodniczek i zawodników wzięło udział w Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Mazowsza. Nieźle w tym gronie zaprezentowali się zawodnicy płockiej Masovii.

Do rywalizacji przystąpili przedstawiciele 63 klubów z całej Polski oraz ośmiu z zagranicy (między innymi z Czech, Ukrainy, Białorusi i Litwy). W pięciu kategoriach wiekowych odbyło się 721 pojedynków, rozgrywanych na czternastu kortach – ośmiu w Płońsku i sześciu w Sochocinie.

W zawodach uczestniczyła również ekipa Klubu Sportowego Masovia: młodzicy młodsi Laura Gronkiewicz i Olga Krzemińska oraz młodzicy Miłosz Kaim, Michał Gomoła, Maciej Gomoła i Kamil Sokołowski.

Najlepiej spisali się Maciej i Michał Gomoła, którzy wywalczyli brązowy medal w grze podwójnej. Miłosz Kaim był piąty wśród singlistów, na dziewiątym miejscu zakończyli grę pojedynczą bracia Maciej i Michał Gomoła.

Miłosz Kaim w parze z Anetą Gadomską z Akro-Badu Warszawa był piąty w mikście. Laura Gronkiewicz i Olga Krzemińska, które debiutowały w imprezie tak dużej rangi, zajęły zupełnie niezłe, siódme miejsce w grze podwójnej.

Fot. Masovia Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE