Reklama

Piotrkowianin zagra, ale stawia warunki

Opublikowano:
Autor:

Piotrkowianin zagra, ale stawia warunki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W środę cieszyli się z łatwo „zdobytych” dwóch punktów, teraz „honorowo” chcą rozegrać mecz w innym terminie. Stawiają jednak warunki, które trudno byłoby zaakceptować.

W środę cieszyli się z łatwo „zdobytych” dwóch punktów, teraz „honorowo” chcą rozegrać mecz w innym terminie. Stawiają jednak warunki, które trudno byłoby zaakceptować.

Wydarzenia, do których doszło w środowy wieczór w Orlen Arenie, odbiły się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale nawet za granicą. Podjęta przez zespół gości decyzja o zejściu z boiska, kiedy w hali pojawiły się już służby medyczne, została skrytykowana przez przedstawicieli większości klubów PGNiG Superligi. W piątek miała zostać podjęta decyzja dotycząca ewentualnego walkowera dla Piotrkowianina. Została jednak przełożona na wtorek.

Piotrkowianie po czasie zdali sobie sprawę, że znaleźli się w wybitnie niekomfortowej sytuacji. Szukając wyjścia, zdecydowali się wyrazić zgodę na rozegranie meczu. Warunki, które postawili, wydają się jednak absolutnie niemożliwe do zaakceptowania. Poniżej treść oświadczenia zamieszczonego na oficjalnej stronie klubowej:

"Zarząd MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, zgodnie z duchem sportu, wyraża chęć ponownego rozegrania meczu 15. kolejki piłki ręcznej PGNiG Superligi pomiędzy drużynami Orlen Wisła Płock a MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski.

Klub MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski wyraża zgodę na powyższe zawody pod warunkiem:

- wystosowania oficjalnych przeprosin za nieodpowiednie zachowanie działaczy klubu Orlen Wisła Płock mające miejsce w dniu 6 lutego 2013 r. bezpośrednio po zakończeniu spotkania wobec trenera i zawodników MKS Piotrkowianina Piotrków Trybunalski podpisanych przez Prezesa i Zarząd Klubu Orlen Wisła Płock;

- wystosowania do mediów oświadczenia, w którym klub Orlen Wisła Płock poinformuje, że fakt nierozegrania ww. meczu nie leży po stronie drużyny MKS Piotrkowianin, a zaistniała sytuacja jest wynikiem braku dopełnienia formalności przez organizatora zawodów."

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE