Reklama

Piłka nożna dla najmłodszych także w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Piłka nożna dla najmłodszych także w Płocku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Socatots to szkółki ogólnorozwojowe dla dzieci od szóstego miesiąca do piątego roku życia. Zajęcia takie prowadzone są już w naszym mieście.

Socatots to szkółki ogólnorozwojowe dla dzieci od szóstego miesiąca do piątego roku życia. Zajęcia takie prowadzone są już w naszym mieście.

Popularność szkółek Socatots wynika z ćwiczeń dobranych specjalnie do wieku. Dzieci ćwiczą wraz z rodzicami pod okiem wykwalifikowanego trenera. Zajęcia Socatots od września dostępne są również w Płocku.

W ponad 800 ośrodkach Socatots rozrzuconych po całym świecie systematycznie trenuje ponad dwa miliony dzieci i rodziców z 60 krajów. Niemałe znaczenie dla rodziców ma fakt, że zajęcia w Socatots mają charakter ogólnorozwojowy, a piłka nożna to tylko jeden z elementów. Ćwiczenia są tak skomponowane, że mogą w nich uczestniczyć nawet półroczne maluchy, wspierane przez rodziców. Każda grupa wiekowa ma program dostosowany do możliwości i potrzeb dziewcząt i chłopców w danym wieku.

Ciekawostką może być fakt, że każdy ośmio- i dziewięciolatek ćwiczący w dziecięcej drużynie Chelsea Londyn ma za sobą naukę w szkółce Socatots. W Polsce szkółki te działają już w 70 miastach, skupiając ponad trzy tysiące dzieci.

Oddział w Płocku należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się w Polsce. W tej chwili w zajęciach bierze w nim udział około 70 dzieci. – Aktywny udział rodziców w zajęciach ośmiela i zachęca maluchy do wykonywania ćwiczeń. Dla dzieci to doskonała zabawa w gronie rówieśników, a dzięki obecności rodziców mogą czuć się bezpiecznie – przekonuje Jarosław Berliński, trener i manager w płockim oddziale Socatots. – W trakcie zajęć maluchy oswajają się z piłką, obserwują też zachowania innych dzieci. W ten sposób dbamy zarówno o ich rozwój fizyczny, jak i społeczny.

Tajemnicą sukcesu Socatots w naszym mieście jest oferowanie klientom doskonałych zajęć dla dzieci w tak młodym wieku, które rozwijają nie tylko fizycznie ale i społecznie – i to praktycznie jako jedyni w całym mieście. Dodatkowo Socatots angażuje się w kolejne inicjatywy wspomagające rozwój najmłodszych. Dzięki temu nasze miasto odwiedzi jesienią Dorota Zawadzka czyli Superniania, która przeprowadzi wykład z zakresu m. in. rozwoju emocjonalnego i społecznego najmłodszych.

Od września płocki oddział Socatots rozszerzy działalność o program Brazylijskich Szkół Piłkarskich, dzięki którym dzieci już od szóstego roku życia będą mogły szlifować swój talent tymi samymi metodami, które dały Brazylii wielu z najlepszych piłkarzy świata. – Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na sprawdzenie Socatots na darmowych zajęciach prezentacyjnych, w których rodzic z dzieckiem bierze pełny udział – dodaje Jarosław Berliński.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE