Reklama

Nowy sponsor futbolowej Wisły Płock

Opublikowano:
Autor:

Nowy sponsor futbolowej Wisły Płock - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Od początku 2014 roku do grona firm wspierających piłkarzy z ulicy Łukasiewicza 34 dołączył sierpecki Kasztelan. A płocki dealer Forda przedłużył umowę do końca sezonu 2013/2014.

Od początku 2014 roku do grona firm wspierających piłkarzy z ulicy Łukasiewicza 34 dołączył sierpecki Kasztelan. A płocki dealer Forda przedłużył umowę do końca sezonu 2013/2014.

– Jesteśmy dumni z możliwości współtworzenia wydarzeń ważnych dla mieszkańców Płocka – powiedział po podpisaniu umowy z Wisłą odpowiedzialny za markę Kasztelan Maciej Szalaty. – Wierzymy, że Wisła z kasztelańską świeżością rozpocznie rundę wiosenną, a Kasztelan będzie towarzyszył jej sympatykom nie tylko na stadionie.

Władze klubu podkreślają, że marka piwa Kasztelan jest związana z naszym regionem równie długo jak Wisła. Dlatego podpisanie umowy z sierpeckim browarem ma nie tylko wymiar finansowy, ale również wizerunkowy.

– Cieszę się niezmiernie, że Kasztelan znowu jest z Wisłą. Rozmowy trwały dość długo, ale najważniejsze, że udało się nawiązać współpracę z bardzo solidnym partnerem, który w dodatku jest niezwykle popularny w naszym regionie – przyznał prezes Wisły Jacek Kruszewski. – Kasztelan to napój uwielbiany przez płocczan i mieszkańców Mazowsza. Chcemy umacniać wizerunek naszego partnera jako marki związanej z regionem i wspierającej to, co dla płocczan ważne i bliskie ich sercu.

Prezes Kruszewski zapewnia, że klub zrobi wszystko, aby współpraca z Kasztelanem rozwijała się jak najbardziej owocnie dla obu stron. Wyraził przy tym nadzieję, że pojawią się również kolejne firmy, które zechcą włączyć się w budowę silnej drużyny piłkarskiej w Płocku.

Podpisanie kontraktu z Kasztelanem nie wyczerpuje dobrych wiadomości dotyczących działalności marketingowej Wisły. Płocki klub przedłużył bowiem obowiązującą jesienią 2013 roku umowę z firmą Michalski Motors. Autoryzowany dealer Forda, który działa w Płoński i Płocku już od 20 lat, zdecydował się wspierać płockich piłkarzy do końca obecnego sezonu. Istnieje, oczywiście, opcja kontynuowania umowy, o ile obie strony w dalszym ciągu będą z niej zadowolone.

W zamian za świadczenia finansowe Wisła reklamować będzie Forda zarówno na stadionie jak i poza nim.

Fot. Archiwum klubu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE