Nie wyrwali nic u wicelidera

Nie wyrwali nic u wicelidera - Zdjęcie główne

SportPo niezłym meczu pierwszoligowi piłkarze Wisły Płock przegrali minimalnie 0:1 (0:0) w Niecieczy z Termaliką. Był to ostatni mecz jesieni, teraz czas na analizy, oceny i... wzmocnienia.

Po niezłym meczu pierwszoligowi piłkarze Wisły Płock przegrali minimalnie 0:1 (0:0) w Niecieczy z Termaliką. Był to ostatni mecz jesieni, teraz czas na analizy, oceny i...  wzmocnienia.

W niedzielę do przerwy na kameralnym stadionie w Niecieczy gra była wyrównana, płocczanie śmiało atakowali, mieli kilka dobrych sytuacji. Gospodarze, zajmujący przed tą kolejką drugie miejsce w tabeli, nie byli gorsi, ale piłka do bramki nie wpadła. Aż do 67.minuty, gdy Andrzej Rybski otrzymał podanie na ósmym metrze od bramki Wisły i zakładając „siatę” Kamińskiemu zdobył gola dla Termaliki.

Dziesięć minut później powinno być 1:1, ale w zamieszaniu podbramkowym Daniel z trzech metrów trafił w słupek. Nafciarze nie rezygnowali. Termalica zaczęła grać na czas, wprowadzając kolejne zmiany i niestety dla gości dowiozła minimalne zwycięstwo do końca. Wisła jest 14. w tabeli.

Wisła: Krzysztof Kamiński, Ariel Jakubowski, Damian Jaroń, Artur Wyczałkowski, Łukasz Nadolski, Gueye El Hadji Matar, Jacek Góralski (29. Daniel Mitura, 68. Fabian Hiszpański), Rafał Zembrowski, Łukasz Sekulski (63. Ricardinho), Joao Paulo Daniel, Kamil Biliński

Termalica: Maciej Budka, Łukasz Kowalski, Jakub Czerwiński, Dalibor Pleva, Dariusz Jarecki, Marcin Szałęga, Arkadiusz Baran, Karol Piątek, Dariusz Pawlusiński (7. Dawid Kubowicz), Emil Drozdowicz (90. Szymon Martuś), Andrzej Rybski