Reklama

Nie ma mocnych na Śliwińskiego

Opublikowano:
Autor:

Nie ma mocnych na Śliwińskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Uczestnicy rozgrywek Płockiej Ligi Seniorów w Bowlingu mają za sobą już sześć kolejek obecnej edycji. Na czele rankingu znajduje się Sławomir Śliwiński, który i tym razem okazał się najlepszy.

Uczestnicy rozgrywek Płockiej Ligi Seniorów w Bowlingu mają za sobą już sześć kolejek obecnej edycji. Na czele rankingu znajduje się Sławomir Śliwiński, który i tym razem okazał się najlepszy.

W bowlingowej PLS rywalizują zawodnicy, którzy ukończyli już czterdziesty rok życia. Po sześciu rundach liderem jest Sławomir Śliwiński, który uzbierał już 114 punktów. Jacek Wróblewski, który plasuje się na drugim miejscu, ma o dwanaście oczek mniej. Trzeci w generalce Krzysztof Augustowski ma 89 punktów, jeden więcej niż Jarosław Skonieczny.

W szóstej kolejce ponownie najlepszy był Sławomir Śliwiński, który w pięciu grach uzyskał średnią 198,2. Organizatorzy Płockiej Ligi Seniorów w Bowlingu zapraszają wszystkich zainteresowanych, którzy ukończyli 40 lat, co czwartek o 18.30 do Arturo Bowling Clubu w Galerii Wisła.

Fot. Archiwum PLSw

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE