Najlepszy zawodnik przyjechał z Płocka

Najlepszy zawodnik przyjechał z Płocka - Zdjęcie główne

SportReprezentanci UKS Judo Sensei wystartowali w Otwartych Mistrzostwach Kutna. Na sześciu walczących przywieźli aż sześć medali, co potwierdza ich wysoką formę po wakacyjnej przerwie.

Najlepiej spisał się Mateusz Bugaj (na zdjęciu), który zajął pierwsze miejsce w kategorii do 55 kg i jednocześnie trzecią lokatę w kategorii 60 kg. Został też wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju wśród młodzików.

Inny płocczanin w kategorii 60 kg, Piotr Dulęba, wywalczył srebro. Drugą lokatę wywalczył  również Mateusz Dymek w grupie do 42 kg. Natomiast brązowe medale przypadły Adamowi Morawskiemu (42 kg) i Bogdanowi Morawskiemu (38 kg), startującemu w wyższej kategorii wiekowej.

Tym razem tuż za podium, czyli na czwartym miejscu, uplasował się w Kutnie Dominik Kowalczyk (60 kg).