Reklama

Nafciarze żegnają rok meczem ze Śląskiem

Opublikowano:
Autor:

Nafciarze żegnają rok meczem ze Śląskiem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Śląsk Wrocław to ostatni w 2014 roku rywal podopiecznych trenera Manolo Cadenasa. Warto więc w sobotę, 13 grudnia przyjść do Orlen Areny. Organizatorzy szykują wiele atrakcji.

Śląsk Wrocław to ostatni w 2014 roku rywal podopiecznych trenera Manolo Cadenasa. Warto więc w sobotę, 13 grudnia przyjść do Orlen Areny. Organizatorzy szykują wiele atrakcji.

W pierwszej rundzie Wisła ograła Śląsk we Wrocławiu 40:21, więc rewanż w Płocku wydaje się jedynie formalnością. Powodów, dla których warto wybrać się do Orlen Areny, jest co najmniej kilka. Pierwszy – to pogratulowanie Kamilowi Syprzakowi wyboru do TOP Seven ósmej kolejki Ligi Mistrzów i za uznanie go jej najlepszym zawodnikiem. Powody do zadowolenia miał będzie również Adam Morawski, który uhonorowany zostanie statuetką dla najlepszego zawodnika Wisły w listopadzie 2014 roku.

Niezwykła uroczystość będzie miała miejsce w przerwie meczu. Kibice Wisły dowiedzą się, którzy zawodnicy wybrani zostali do Siódemki 25-lecia. Plebiscyt był swego rodzaju podsumowaniem trwającej już ćwierć wieku medalowej passy nafciarzy. Organizatorzy przypomnieli sylwetki zawodników, którzy na trwale zapisali się w historii klubu, stając się jego ikonami. Zadaniem kibiców natomiast było wytypowanie najlepszej – ich zdaniem – siódemki zawodników, którzy występowali w Płocku w latach 1989-2014. W trwającym dwa miesiące plebiscycie uczestniczyło 1,5 tysiąca osób.

Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej po raz czwarty bierze udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Dary dla wybranej rodziny zbierane będą w holu Orlen Areny przed meczem ze Śląskiem. Fani Wisły oczekują przede wszystkim na: środki czystości (proszek do prania, płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń); środki higieniczne (szampon z płynem do kąpieli dla dzieci, nawilżane chusteczki, kremy dziecięce); przybory szkolne (zeszyty, bloki, kredki, farbki, plastelina, papier kolorowy, nożyczki, klej, piórnik, plecak, przybory do pisania); żywność (herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne, warzywa w puszkach, produkty dla niemowląt jak mleko Bebiko 4 i soczki) oraz kołdra, poduszka i kuchnia gazowa.

Organizatorzy meczu ze Śląskiem nie zapomnieli również o najmłodszych kibicach oraz o dzieciach z domów opiekuńczych. SPR Wisła wraz z samorządem studenckim przygotowują już od 16.30 specjalne animacje, a także darmowy popcorn i watę cukrową. A po zakończeniu meczu najmłodsi wraz z dorosłymi opiekunami będą mogli zejść na boisko, aby spotkać się z zawodnikami Wisły.

Mecz Orlen Wisła Płock – WKS Śląsk Wrocław odbędzie się w sobotę, 13 grudnia o 18.00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE