Reklama

Nabór do sekcji taekwondo olimpijskiego

Opublikowano:
Autor:

Nabór do sekcji taekwondo olimpijskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Klub Puncher Płock organizuje nabór do sekcji taekwondo olimpijskiego. Zajęcia, tej sztuki walki, skierowane są do każdej grupy wiekowej. Zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli znajdą coś dla siebie.

Klub Puncher Płock organizuje nabór do sekcji taekwondo olimpijskiego. Zajęcia, tej sztuki walki, skierowane są do każdej grupy wiekowej. Zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli znajdą coś dla siebie.

- Nasze zajęcia mają na celu, przede wszystkim, odciągnięcie dzieci i młodzieży od komputera - powiedział nam Piotr Maślanka - jeden z trenerów. - Chcemy rozwinąć w nich chęć aktywnego spędzania czasu. Treningi są formą rekreacji ruchowej przez sport, jakim jest olimpijska odmiana koreańskiego taekwondo. Dzieciaki będa miały możliwość poznawania tej wspaniałej sztuki walki, rozwijania swojej sprawności fizycznej, nauczenia się nazewnictwa stosowanych technik w języku koreańczyk i szacunku dla innych.

Taekwondo to najbardziej rozwinięta na świecie sztuka walki. Najwieksza liczba technik wykonywanych w najszerszym zakresie płaszczyzn, to również najbardziej efektowne techniki nożne. Ćwiczący będą mieli możliość osiągania kolejnych stopni wtajemniczenia, zdobywania pasów oraz uczestniczenia w zawodach i pokazach.

Zajęcia odbywać się będą w salce sportowej w Spółdzielczym Domu Kultury przy ulicy Krzywoustego 3. Dzieci z roczników 2002-2009, będą mogły potrenować we wtorki i czwartki od 18.30 do 19.30. Treningi dla młodzieży i dorosłych odbywają się w tym samym terminie ale w godzinach 19.30-21.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE