Reklama

Medalobranie płockich judoków w Białołęce

Opublikowano:
Autor:

Medalobranie płockich judoków w Białołęce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Aż pięć medali wywalczyła ekipa UKS Judo Sensei w warszawsko-mazowieckim turnieju rankingowym w Białołęce.

Aż pięć medali wywalczyła ekipa UKS Judo Sensei w warszawsko-mazowieckim turnieju rankingowym w Białołęce.

Łukasz Smorzewski, który opiekował się swoimi podopiecznymi podczas zawodów, przyznał, że organizatorzy zadbali o każdy szczegół. Rywalizacja odbywała się na trzech matach.

Krystian Włudarczyk wygrał trzy walki, każdego ze swoich rywali pokonując rzutami ocenianymi na ippon. Jego pierwsze miejsce nie podlegało więc żadnej dyskusji. Świetnie radziła sobie także Aleksandra Tułodziecka, która do zdobycia pierwszego miejsca potrzebowała trzech zwycięstw. Dwa z nich wywalczyła przed czasem.

Najwięcej „pracy” na tatami miał Krystian Gostomski. Musiał stoczyć aż pięć walk. Wygrał jednak wszystkie i jak najbardziej zasłużenie sięgnął po złoto.

Po trzech wygranych walkach i jednej porażce drugie miejsce zdobył Boguś Morawski. Na tym samym stopniu podium stanął również Adam Kulczakiewicz. On również wygrał trzy walki, tylko raz uznając wyższość swojego przeciwnika.

– Bardzo dobra dyspozycja młodych zawodników pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość Judo Sensei – podsumował występ swoich podopiecznych Łukasz Smorzewski.

Fot. Archiwum Judo Sensei Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE