Marta Chojnoska trzecia w Europie

Marta Chojnoska trzecia w Europie - Zdjęcie główne

SportNa mistrzostwach Europy w K-1 w Turcji utytułowana zawodniczka sportów walki płocczanka Marta Chojnoska wywalczyła brązowy medal.

Zawody rozpoczęły się w niedzielę w Ankarze. Marta „Mysza” Chojnoska, znana szerokiej publiczności choćby ze świetnej walki podczas gali KSW 19 z Pauliną Suską w Łodzi, walczyła w kategorii do 56 kg.

W czwartek w półfinale mistrzostw rywalką płocczanki była Portugalka Filipa Correia . Marta, podobnie jak cała polska ekipa, bardzo narzekała na pracę arbitrów w Turcji. Między innymi przez mocno kontrowersyjne ostrzeżenie przegrała z Correirą i nie awansowała do finału ME. Zdobyła brązowy medal.