Reklama

Marcin Możdżonek zaprasza do Orlen Areny

Opublikowano:
Autor:

Marcin Możdżonek zaprasza do Orlen Areny - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Już 27 lipca w Orlen Arenie odbędzie się siatkarski trening z Marcinem Możdżonkiem. Są jeszcze wolne miejsca.

Już 27 lipca w Orlen Arenie odbędzie się siatkarski trening z Marcinem Możdżonkiem. Są jeszcze wolne miejsca.

Liczba chętnych do wzięcia udziału w tegorocznej edycji „Treningów Siatkarskich z Marcinem Możdżonkiem” rośnie błyskawicznie. Chociaż znajdująca się na granicy Gdańska i Sopotu Ergo Arena zamyka trasę, to właśnie tam najwcześniej organizatorzy zamknęli zapisy (na 130 chętnych).

Siatkarskie zajęcia, które poprowadzi kapitan reprezentacji Polski, są przeznaczone dla dzieci w wieku 9-13 lat. Chętni zapisywać się mogą na stronie .

Gdy biało-czerwoni zakończyli swe występy w tegorocznej edycji Ligi Światowej, Marcin Możdżonek natychmiast przystąpił do pracy nad opracowaniem planu zajęć tegorocznej edycji treningów dla dzieci.

Kapitan siatkarskiej reprezentacji ma nadzieję, że dzieci i kibice, którzy pojawią się na prowadzonych przez niego zajęciach, nie będą narzekali na nudę i brak atrakcji. Na uczestników zajęć czekają nie tylko czysto sportowe zajęcia, ale również sesja fotograficzna z trenerem czy możliwość zadawania mu pytań. Z myślą o kibicach tymczasem przygotowane zostaną liczne konkursy z bardo atrakcyjnymi nagrodami.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE