Reklama

Maraton Zumby tym razem w Orlen Arenie

Opublikowano:
Autor:

Maraton Zumby tym razem w Orlen Arenie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Anna Fabiszewska z Płocka, Joanna Gałka-Walczykiewicz z Łowicza oraz Paweł Okupniarek z Kazimierza poprowadzą pierwszy Maraton Zumby z Siłownią Arena. Odbędzie się on w Orlen Arenie w niedzielę 16 czerwca od 12.

Anna Fabiszewska z Płocka, Joanna Gałka-Walczykiewicz z Łowicza oraz Paweł Okupniarek z Kazimierza poprowadzą pierwszy Maraton Zumby z Siłownią Arena. Odbędzie się on w Orlen Arenie w niedzielę 16 czerwca od 12.

Zumba to zajęcia taneczno-ruchowe inspirowane południową Ameryką. Dzięki połączeniu międzynarodowej muzyki oraz kroków tanecznych powstał dynamiczny i ekscytujący oraz, co najważniejsze, skuteczny program fitness!

Zumba wykorzystuje podstawowe zasady aerobiku i treningu interwałowego dla zmaksymalizowania wydatku energii w organizmie człowieka. Ruchy taneczne, oparte o trening cardio, są łatwe do wykonania, a choreografia jest specjalnie skonstruowana tak, aby wzmacniać ciało, w szczególności w takich rejonach jak: pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców, brzuch. Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku, a choreografia łączy hip-hop, socę, sambę, salsę, merengue, mambo oraz elementy Bollywood i tańca brzucha.

Organizatorem maratonu zumby jest Orlen Arena. Podobnie jak w Poznaniu, Warszawie i Olsztynie wydarzenie odbywać się będzie w największej hali widowisko-sportowej w mieście. Maraton poprowadzą licencjonowani instruktorzy Zumba Fitness: Anna Fabiszewska z Płocka, Joanna Gałka-Walczykiewicz z Łowicza oraz Paweł Okupniarek z Kazimierza. Organizatorzy mają nadzieję, że we wspólnej zabawie weźmie udział około 500 osób.

Maraton Zumby jest imprezą biletowaną. Do 13 czerwca można przelać 25 złotych na konto Centrum Widowiskowo-Sportowego J.B. Płock. Od 14 czerwca wpłaty w wysokości 35 zł będzie można dokonać w kasie siłowni Arena przy pl. Celebry Papieskiej – wejście K5. Zapisy pod numerem telefonu 785 661 483. Rozpoczęcie przewidziane jest o 12, więc osoby, które zechcą zapisać się w dniu imprezy, powinny pojawić się odpowiednio wcześniej. Zakończenie planowane jest na 15, chyba, że życzeniem uczestników maratonu będzie jego przedłużenie.

Fot. Anna Fabiszewska (zumba maraton w Domu Technika)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE