Reklama

Logo Budmatu wraca na koszulki piłkarzy Wisły Płock

Opublikowano:
Autor:

Logo Budmatu wraca na koszulki piłkarzy Wisły Płock  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Kiedy 4 lata temu Wisła Płock awansowała do Ekstraklasy, Budmat był pierwszą firmą która postanowiła wesprzeć klub. Przez 2 lata loga klubu VITAY i Budmat były na froncie koszulek, ale przez 2 kolejne lata widniał tam tylko charakterystyczny orzełek ORLENU. Teraz logo Budmatu wraca na tył koszulek Nafciarzy.

Kiedy 4 lata temu Wisła Płock awansowała do Ekstraklasy, Budmat był pierwszą firmą która postanowiła wesprzeć klub. Przez 2 lata loga klubu VITAY i Budmat były na froncie koszulek, ale przez 2 kolejne lata widniał tam tylko charakterystyczny orzełek ORLENU. Teraz logo Budmatu wraca na tył koszulek Nafciarzy. 

Budmat jest z Wisłą Płock od samego awansu, choć przez ostatnie 2 lata firma produkująca blachodachówkę nie była eksponowana na koszulkach Nafciarzy, co przekładało się w oczywisty sposób na kwotę wsparcia. Słabnące porozumienie z Budmatem było jednym z zarzutów prezydenta Andrzeja Nowakowskiego do byłego już prezesa Jacka Kruszewskiego. 

Wielkimi krokami zbliża się początek  5. sezonu Wisły Płock w Ekstraklasie i przynajmniej przez sezon 2020/21 logo Budmatu będzie widniało pod numerami zawodników. 

- Po dwóch sezonach przerwy postanowiliśmy wrócić na koszulki piłkarskiej Wisły Płock. Spodobała nam się wizja rozwoju klubu, którego częścią chcemy pozostać. Cieszymy się, że jako sponsor główny będziemy mogli nadal wspierać lokalny klub. W najbliższych rozgrywkach w jeszcze większym stopniu niż dotychczas, ponieważ wsparcie zwiększyliśmy ponad dwukrotnie - powiedział Paweł Borawski, zastępca Zarządzającego Dyrektora Handlowego firmy Budmat.

Podobnie jak w poprzednich latach, logo Budmatu będzie eksponowane na stadionie i w materiałach promocyjnych klubu. 

- Jesteśmy dumni, że Budmat zdecydował się nie tylko przedłużyć dotychczasową umowę sponsoringową, ale też jeszcze bardziej pomóc nam w tych trudnych czasach. Nasza współpraca trwa już od ponad czterech lat, dlatego też właściwie od razu doszliśmy do porozumienia i jesteśmy za to niezwykle wdzięczni. Tak jak to miało miejsce w latach 2016-2018 logo płockiej firmy ponownie zagości na koszulkach meczowych Wisły Płock i trzeba przyznać, że prezentuje się rewelacyjnie - powiedział Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock. 

Kwota wsparcia nie została ujawniona.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE