Reklama

Kup karnet. Masz trzy mecze Wisły za darmo

Opublikowano:
Autor:

Kup karnet. Masz trzy mecze Wisły za darmo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Kto kupi karnet na wiosenną rundę pierwszej ligi, aż trzy mecze rozgrywane przez Wisłę na stadionie im. Kazimierza Górskiego będzie mógł obejrzeć za darmo.

Kto kupi karnet na wiosenną rundę pierwszej ligi, aż trzy mecze rozgrywane przez Wisłę na stadionie im. Kazimierza Górskiego będzie mógł obejrzeć za darmo.

Wisła rozpoczęła sprzedaż karnetów na mecze, które rozgrywać będzie w roli gospodarza. Najmniej, bo zaledwie 10 złotych zapłacą za karnety wszystkie kibicujące kobiety. Na wydatek w wysokości 20 zł muszą przygotować się osoby z orzeczeniem lekarskim o niepełnosprawności pierwszego i drugiego stopnia. Karnet na trybunę wschodnią (czyli sektory B i C) kosztować będzie 55 złotych, a na zachodnią (sektor G) – 80 zł. Najdroższe będą miejsca na loży honorowej – 300 zł.

Prawo do kupna karnetu przysługiwać będzie wyłącznie posiadaczom Karty Kibica Wisły Płock, która pełni funkcję identyfikacyjną. Wprowadzenie Karty Kibica jest wymogiem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Posiadanie KK nie jest obowiązkowe w przypadku fanów nie zamierzających kupować karnetów. Może jednak w istotny sposób wpłynąć na zmniejszenie przedmeczowych kolejek. Brak karty jest jednoznaczny z koniecznością spisania danych z dowodu osobistego i wydrukowania biletu. Taka procedura znacznie przedłuża sprzedaż wejściówek.

Kartę Kibica Wisły Płock można wyrobić w dziale marketingu na stadionie przy ulicy Łukasiewicza 34 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16) przez Internet (na adres marketing@wisla.plock.pl przesłać e-mail zatytułowany Karta Kibica z wypełnionym formularzem i zdjęciem paszportowym o wymiarach 240 px / 320 px). Formularze KK można pobrać także w sklepiku klubowym w Galerii Mazovia. Karta kosztuje 10 zł.

Dla kibiców, którzy nie zdecydują się na zakup karnetów, bilety jednorazowe dostępne będą w dwóch cenach. Tańsze – w przedsprzedaży oraz droższe – dostępne w dniu meczu. Za wejściówkę na trybunę wschodnią zapłacić trzeba będzie odpowiednio 8 lub 11 złotych.; na trybunę zachodnią – 13 lub 16 zł. Emeryci i renciści trzeciej grupy za bilety na sektor G zapłacą 8 lub 11 złotych.

Tylko w dniu meczu będą dostępne bilety na sektor H i sektor rodzinny (21 zł), lożę honorową (40 zł), dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich (1 zł), dla kobiet 2 zł) i dla dzieci od szóstego do trzynastego roku życia (1 zł). Dzieci do lat sześciu wchodzą bezpłatnie na podstawie zaproszenia.

Karnety i bilety w przedsprzedaży są dostępne na stoisku klubowym w Galerii Mazovia (od wtorku do piątku w godzinach 13-20, w sobotę 11-18, niedzielę13-18) oraz w sklepiku klubowym na stadionie (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16). Wszelkie pytania dotyczące karnetów i biletów kierować można na mailowy adres edyta.grabowska@wisla.plock.pl

Terminarz rundy wiosennej:
Wisła – Górnik Łęczna, sobota, 8 marca, 17
Arka Gdynia – Wisła, piątek, 14 marca, 19
Wisła – ROW Rybnik, sobota 22 marca, 17
Dolcan Ząbki – Wisła, niedziela, 30 marca, 12.15
Wisła – Kolejarz Stróże, sobota, 5 kwietnia, 17
Puszcza Niepołomice – Wisła, sobota, 12 kwietnia, 16
Wisła – Chojniczanka Chojnice, sobota, 19 kwietnia, 17
Olimpia Grudziądz – Wisła, środa, 23 kwietnia, 17
Wisła – Termalica Nieciecza, sobota, 26 kwietnia, 17
Stomil Olsztyn – Wisła, sobota, 3 maja, 17
Wisła – GKS Tychy, sobota, 10 maja, 17
GKS Bełchatów – Wisła, sobota, 17 maja, 18
Flota Świnoujście – Wisła, środa, 21 maja, 17
Wisła – Sandecja Nowy Sącz, sobota, 24 maja, 17
Okocimski KS Brzesko – Wisła, sobota, 31 maja, 17
Wisła – GKS Katowice, sobota, 7 czerwca, 17
Terminy meczów mogą ulec zmianie w przypadku transmisji w Orange Sport.

Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE